Ztrácíme body se Stachovicemi

Zápas
út 2.5.2023, Aleš Ručka

Po „remízovém zápase“ nakonec doma bez bodu

20. kolo | so 29.4.2023 | Kopřivnice
0:1 (0 : 0)
Kopřivnice - Stachovice
Kopřivnice:

31 – BEŇO Tomáš

1 – MORYS Filip

2 – ERMIS Jan

3 – MAREK Petr

6 – OLLENDER Jan

7 – MAKOVÝ Marek

8 – KELNAR Adam

9 - VARGA Denis

10 – HRUŠKA Daniel

11 – KUDĚLKA Filip

14 – BABINEC Patrik

15 – STRNADEL Dominik

18 – SOCHA Marek

19 – VRBA Patrik

20 – MARÁK Martin

21 – SOCHA Tomáš

22 – KOCIÁN Jiří ( C )

23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Lukáš Hrdina-Radek Pobořil, David Seidler
Diváci: 315

Ohlasy k utkání

V šestém jarním zápase hostíme doma druhý tým tabulky – Stachovice. Oba týmy vstupují do zápasu obezřetně, s vědomím síly soupeře. My máme časem přece jen mírnou převahu v držení míče a v kombinacích na půlce Stachovic. Bohužel ani dvě tutové, ani další šance nedokážeme proměnit a tak jdeme do kabin za bezgólového stavu.

Druhý poločas pokračuje v obdobném stylu – náznaky šancí nezužitkujeme ani my, ani hosté. V 73. minutě přichází pak rozhodující okamžik, kdy střela „z nouze“ zapadne do naší branky a hosté tak opět potvrzují, že jsou mužstvo druhého poločasu, které 99% svých vítězných gólů střílí v poslední dvacetiminutovce utkání. I přes naší zvýšenou aktivitu a snahu o vyrovnání se nám už bohužel nedaří na výsledku nic změnit a Stachovice si odváží svou další šťastnou výhru z hřiště soupeře.

Jasně „remízový“ zápas, kdy nevyhrál lepší, ale šťastnější. Klukům díky, že nic nevzdali a rvali se o vyrovnání až do konce. Borci, nezbývá nám, než tohle klopýtnutí hodit rychle za hlavu a jít se zas a znovu rvát. Nakonec, jak říkával velký trenér Ivan Hlinka : "hlavně se z toho neposrat"...

Aleš RUČKA, vedoucí týmu mužů FCK