Zlepšený výkon body z Krnova nepřinesl

Zápas
ne 29.8.2021, Aleš Ručka

Starší žáci bez bodu.

5. kolo | so 28.8.2021 | Krnov
7:0 (3:0)
Fotbalový klub Krnov - FC Kopřivnice
FC Kopřivnice:

1 - Patrik Socha ( C ), 21 - Matyáš Chalupa, 2 - Adam Fryč, 3 - Tomáš Z. Borák,4 - Václav Matyášek, 5 - Jiří Bartoň, 6 - Alexandr Kubalík, 7 - René Janek, 8 - Sebastian Šablatura, 9 - Roman Liška, 10 - David Heimerle, 11 - Petr Šenkeřík, 12Ručka, 13 - Daniel Geryk, 14 - Jakub Mech, 15 - Kristian Kopel, 16 - Petr Dvořák

Rozhodčí: Jiří Picmaus
Diváci: 45

Ohlasy k utkání

K prvnímu venkovnímu zápasu jsme zajížděli do Krnova, kde jsme určitě chtěli odčinit úvodní vysokou domácí prohru. V trochu pozměněné sestavě jsme na soupeře vlítli s velkou chutí a prvních dvacet minut, kdy jsme dodržovali systém hry, který bychom chtěli předvádět, jsme minimálně hráli vyrovnanou partii. A je velká škoda, že jsme neproměnili své šance v úvodní branku. Tu vstřelil v 23. minutě soupeř a navíc v krátkém sledu Krnov přidal další dva zásahy. Poločasový stav nebyl tak hrozný, abychom se nepokusili s tím něco udělat. V začátku druhé půle jsme byli znova aktivní, bohužel se ale opakoval scénář z první části, kdy nás opět branka soupeře srazila dolů a Krnov už dotáhl zápas k jasné výhře.

Výsledek vypadá jednoznačně, hra ale zdaleka taková nebyla. Klukům určitě nelze upřít snahu a bojovnost. Musíme ještě zapracovat na tom, abychom dokázali nepolevit a držet se své hry i za nepříznivého stavu. Podařené části utkání musíme rozvinout a kluci snad sami poznali, že tohle je cesta, která může vést k úspěchu. Díky určitě všem hráčům a pojďme bojovat dále, borci.

K dalšímu utkání jedeme už ve středu 1.9. do Havířova a tam se zase budeme chtít posunout dále.

AR