První zápas podzimu vítězně

2. kolo | so 13.8.2022 | Ostravice
0:2 (0 : 2)
Ostravice - Kopřivnice

27' a 39'  Tomáš SOCHA

Ohlasy k utkání

Úvodní zápas podzimní části soutěže I.B třídy začala domácí Ostravice tlakem, ze kterého ale nic nevytěžila a cca po deseti minutách se hra vyrovnala s šancemi na obou stranách. Postupem času jsme přebrali větší aktivitu my, dostávali se více do šancí a v 27. minutě zakončuje naši útočnou kombinaci Tomáš Socha gólem na 0 : 1. Podrželi jsme si dál mírnou převahu a aktivitu a vyústěním byl v 39.minutě druhý gól Sochiče, který zužitkoval individuální průnik Adama Kelnara a jeho skvěle předloženou přihru před odkrytou branku. V poločase vynucené střídání, přichází Jan Kalich. Počátek druhého poločasu přinesl opět očekávaný tlak domácích ve snaze jít do kontaktu, ale jejich šance likvidujeme kvalitní defenzívou, několik situací řeší včasnou a jistou reakcí gólman Filip Morys. Dál se zápas dohrává bez větších šancí a zaslouženě vítězíme jasně 0 : 2.

Základem dnes určitě kvalitní defenzivní činnost podpořená výkonem gólmana. Dopředu pak kreativita a kombinace podpořená rychlostí a důrazem v zakončení. Na úvod sezony určitě kvalitní týmový výkon, na kterém se dá stavět. Díky, borci.

Pojďme to ještě zkvalitnit, posunout dál a navázat již teď v sobotu 20. srpna v 16:30 hod. na domácím hřišti proti Klimkovicím.