VÍTĚZNÝ PODZIM POTVRZUJEME DOMA S TROJANOVICEMI

Zápas
út 8.11.2022, Aleš Ručka

Jasná výhra 3 : 0 na domácím hřišti

1. kolo | so 5.11.2022 | FCKopřivnice
3:0 (3 : 0)
Kopřivnice - Trojanovice
Statistiky:

21‘ SOCHA Tomáš

32‘ a 45‘ OLLENDER Jan

Kopřivnice:

1 – MORYS Filip

31 – BEŇO Tomáš

2 – ERMIS Jan

4 – MAREK Petr

5 – KALICH Jan ( C )

6 – OLLENDER Jan

7 – MAKOVÝ Marek

8 – KELNAR Adam

9 – VARGA Denis

10 – HRUŠKA Daniel

11 – KUDĚLKA Filip

13 – KRAMOLIŠ Pavel

17 – KÜHNERT Lukáš

19 – VRBA Patrik

20 – MARÁK Martin

21 – SOCHA Tomáš

22 – KOCIÁN Jiří

23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Seidler David – Grossman Kevin, Hrdina Lukáš
Diváci: 140

Ohlasy k utkání

V posledním zápasu podzimní části jsme na domácím hřišti hostili celek Trojanovice I. Nelehký soupeř a opět i nelehký úkol – potvrdit zase postavení v tabulce a dotáhnout naši vítěznou zápasovou šňůru do konce. Nic jsme nepodcenili, od samého úvodu jsme byli aktivní na míči a vypracovali jsme si několik šancí. Ve 21. minutě symbolicky otevřel skóre utkání hráč č. 21 Tomáš SOCHA a po zásluze tak jdeme do vedení. Soupeř sice občas zahrozí při nějaké standardce, ale vše řeší naše obrana, nebo Filip v brance. My se dál dostáváme do vyložených šancí, trefujeme břevno a trochu smůlu v samotném zakončení se nám podaří prolomit až v 32. minutě, kdy zvyšuje na 2:0 Honza OLLENDER. V poslední minutě se OLI prosazuje podruhé a do kabin tak jdeme za jasného vedení 3:0.

Do druhé půle jdeme s tím, že chceme navázat na tu první, ale už se nám tolik nedaří se prosazovat v zakončení. Soupeř nechce připustit žádný debakl a my zase určitě chceme držet čisté konto. Hru následně oživujeme střídáním max. počtu hráčů z lavičky. Šance na obou stranách již nemění nic na stavu utkání a po zásluze vítězíme.

Borci, díky celému týmu nejen za tento zápas, ale určitě za celý podzim, který jste odmakali neuvěřitelným způsobem. Za mě jednoznačně „klobouček, pánové“!

Aleš Ručka, vedoucí týmu mužů FCK