23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Kubáček Vojtěch – Godfryd Jan, Kovařík Ondřej
Diváci: 160

Ohlasy k utkání

První poločas posledního venkovního utkání podzimu ve Veřovicích byl hodně o hlavičkových soubojích na středu hřiště a s několika drobnými šancemi na obou stranách. Trochu jsme přistoupili na styl hry domácích, což znamenalo poločasový bezgólový stav, který ale asi odpovídal průběhu hry. Do druhé půlky jsme se chtěli vrátit k „naší hře“, změnit herní projev a hlavně změnit stav utkání. Obojí se nám podařilo a v 64. minutě jdeme do vedení další důležitou brankou Pavla HORÁKA. Dále zas pokračujeme v aktivní hře a když v 82. minutě pošle skvělá přihra do sóla Honzu OLLENDERA, který si obejde domácího gólmana a s přehledem zvyšuje na 0 : 2, zdá se být všecko jasné. Domácí ale stupňují svou aktivitu, z jednoho závaru před naší brankou snižují a jdou do kontaktu. Do konce utkání ale zbývají jen tři minuty a to už si dokážeme cennou výhru pohlídat.

Další těžká a důležitá výhra na hřišti soupeře na konci podzimní části soutěže. Tenhle tým umí „jet na morál“ a zabrat, když je třeba. Borci díky za to a palec nahoru !