1 – MORYS Filip, 31 – Beňo Tomáš, 3 – KELLER Patrik, 4 – MAREK Petr, 5 – KALICH Jan ( C ) , 6 – OLLENDER Jan, 8 – KELNAR Adam, 9 – VARGA Denis, 10 – HRUŠKA Daniel, 11 – KUDĚLKA Filip, 13 – KRAMOLIŠ Pavel, 15 –STRNADEL Dominik, 17 – KÜHNERT Lukáš, 20 – MARÁK Martin, 21 – SOCHA Tomáš, 22 – KOCIÁN Jiří, 23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Thiemel Karel – Malý Tomáš, Janeček Jan
Diváci: 270

Ohlasy k utkání

Ve Stachovicích jsme chtěli prodloužit naší sérii a odvézt si body z dalšího venkovního utkání. Kvalita hřiště ( malé, měkké, nerovné) určitě více vyhovovala domácím, kteří jsou zvyklí. Navíc v těchto podmínkách se určitě lépe boří, než tvoří. Vytvářeli jsme si zase šance, ale v koncovce nám míč odskakoval od kopaček. Domácí hrozili spíše z brejků a v 36. minutě se jim podařilo vstřelit se štěstím (od tyče) první gól zápasu. Do druhé půlky jsme šli s tím, že chceme rychle vyrovnat. Opět jsme měli tlak i šance, ale podařilo se nám prosadit až v 72. minutě Sochičem. Po vyrovnání jsme byli „na koni“ a ještě více se tlačili za druhým gólem, což ale vedlo i k tomu, že soupeři se párkrát podařilo jít do rychlého přečíslení a nám remízu několika super zákroky držel gólman Filip Morys. Dvě minuty před koncem, když už vše směřovalo k dělbě bodů jsme ale jeden brejk nevyřešili a se stavem 2:1 pro domácí se už moc pak dělat nedalo-nebyl čas.

Škoda, zápas byl jednoznačně zralý na remízu, ale zároveň faktem je, že pokud chceme zvládat i venkovní zápasy, kdy kvalita hřiště se málokdy přibližuje našemu „letišti“ s absolutní rovinou, bude potřeba přidat na zarputilosti, chtíči se s tím více porvat a urvat to navzdory všemu.

V sobotu 24. září nás čeká souboj o první místo na domácím hřišti s Jeseníkem n.O.