23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: RITTER Jakub – POKLUDA Aleš
Diváci: 87

Ohlasy k utkání

Další venkovní match, tentokrát v Palkovicích, nebyl od samého začátku vůbec jednoduchý. Obvyklý a očekávaný úvodní tlak domácích nepolevoval tentokrát během celého poločasu. Palkovice se dostávaly do šancí a jen díky zákrokům Filipa v brance a naší kvalitě v defenzívní činnosti jsme i s trochou štěstí drželi nulu na našem kontě. My jsme se taky dostávali do šancí i když naše útočné snažení dosti eliminovala urputná a těsná obrana domácích často až na hranici faulu. Přesto jsme to byli nakonec my, kdo otevřel skóre, když po střele Sochiče se prosadil svým důrazem v dorážce Pavel Horák. Gól „do šatny“ a vedení by mohly vést k uklidnění, ale bylo jasné, že se domácí jen tak nevzdají a budou chtít brzy srovnat. My jsme zase naopak chtěli toto využít k nějakému brejku a své vedení potvrdit. Průběh hry byl po přestávce obdobný jako v první půli, nám se sice i podařilo podruhé skórovat, ale gól nebyl uznán pro odmávaný ofsajd. Takhle jsme bojovali až do konce, abychom uhájili své vedení a s maximálním nasazením a aktivní hrou se nám podařilo odrazit veškeré šance soupeře.

Vítězství 0:1 z hřiště Palkovic a další tři hodně cenné body jdou opět za celým týmem. Pokud jsem dříve vyzdvihoval týmovost, bojovnost a maximálně poctivý přístup všech hráčů, tak tenhle zápas toto nejen opět potvrdil, ale povýšil o level výše. Jelikož nás soupeř donutil místy opravdu jet na 120% a kluci jako tým tuto zkoušku zmákli na výbornou. Díky všem, borci .