První venkovní zápas jara – vezeme domů tři body

16. kolo | so 1.4.2023 | Klimkovice
0:3 (0 : 3)
Klimkovice - Kopřivnice
Statistiky:

13´ a 42´ Marek SOCHA

40´ Jan KALICH

Ohlasy k utkání

V úvodu zápasu po postupném oťukávání a jen náznacích šancí z obou stran, má první větší příležitost soupeř, ale jejich nebezpečnou skákavou střelu likviduje Tomáš Beňo. Důležitý zákrok nás jakoby probouzí k větší aktivitě a ve 13. minutě naši rychlou kombinaci poprvé gólově zakončuje Marek Socha. Vedeme 1:0 a dál máme více ze hry. Po zásluze tak pět minut před koncem zvyšuje naše vedení kapitán Honza Kalich a dvě minuty na to přidává svůj druhý gól v zápase Mára Socha. Poločasové vedení 3:0 chceme navýšit, soupeř zase chce smazat nulu na své straně. Svou hrou ale nepřipouštíme žádný souvislejší tlak ze strany domácích, naopak sami se dostáváme do spousty šancí, ale žádná už nevede ke změně skóre.

Určitě je třeba pochválit celý tým – kluci si to poctivě odmakali na hřišti, které bylo kvalitou svého povrchu „složitější pro náš styl hry“. Zasloužená výhra a jedeme dál. Díky všem, borci.