První zápas jarní části

15. kolo | so 26.3.2022 | Jablunkov
7:2 (2 : 1)
Jablunkov - Kopřivnice

34´ Roman Liška, 57‘ Saša Kubalík

Kopřivnice:

21– Chalupa Matyáš , 2 – Fryč Adam, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian ( C ), 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 - Šenkeřík Petr , 12 – Klubala Matyáš, 13 – Svoboda Fabián, 15 – Socha Patrik

Rozhodčí: Podracký Pavel
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Naši borci do úvodního utkání jara v Jablunkově nastoupili zodpovědně a plnili vše, co jsme si v kabině a přípravě řekli. V celkem vyrovnané hře se poprvé prosadili domácí, když ve 12. minutě otevřeli účet utkání. Za pět minut po nedůrazu v naší obranné činnosti se soupeř prosadil podruhé. Nicméně obraz hry zůstával dál vyrovnaný a když minutu před koncem parádně trefil Roman náš trestný kop, byli jsme „na dostřel“.

Do druhé půlky šli kluci s jasnou vírou v brzké vyrovnání, kterou nám ovšem rychlým gólem po pěti minutách trochu nalomil soupeř. Když se pak navíc dvakrát prosadili po centrech hlavou vysocí útočníci soupeře, bylo prakticky „po zápase“. Kluci se nicméně dál snažili, ale dokázali jsme jen snížit, když za stavu 6:1 chytře zavěsil z hranice šestnáctky Saša.

Výsledek 7:2 vypadá jednoznačně, ale naše hra (především v 1. poločase) měla svou kvalitu. Díky borci za bojovnost a že jsme za stavu 2:0 nic nezabalili a makali dál. Na výkonu z první půle se dá určitě stavět, musíme to ještě kus posunout a bít se takhle celý zápas. Další šanci máme v sobotu 2. dubna na domácím hřišti proti MFK Havířov.