Starší žáci v Novém Jičíně

Zápas
čt 21.10.2021, Aleš Ručka

Pokračujeme dál bez bodu

12. kolo | ne 17.10.2021 | FK Nový Jičín
7:0 (5 : 0)
Nový Jičín - Kopřivnice
Kopřivnice:

1– Socha Patrik , 2 – Žiga Daniel, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Klubal Matyáš, 11 – Šenkeřík Petr, 14 – Mech Eliáš, 15 – Bunček Jan, 17 – Chalupa Jakub, 18 – Kudělka Richard 19 – Marek Jan

Rozhodčí: Bartoš Ivan
Diváci: 50

Ohlasy k utkání

Naši kluci nastoupili na hlavní hřiště v Novém Jičíně v hodně pomíchané sestavě, když šest našich hráčů v karanténě nahradili naši mladší žáci. Přesto jsme nechtěli třetímu celku soutěže zápas odevzdat lacino. V naší hře zase byly místa kdy jsme byli vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme se opět dopustili několika individuálních chyb a nedůrazu před vlastní brankou a tak jsme z pěti gólů za poločas nejméně tři soupeři darovali. V druhé půli jsme nic nevypustili a inkasovali jsme jen dvakrát. Sami jsme měli šance i na vstřelení alespoň symbolického úspěchu, ale nepodařilo se.

I tak lze vzhledem k situaci s karanténou a naší pomíchané sestavě výsledek hodnotit jako slušný a musíme určitě poděkovat klukům z ml. žáků, kteří nám aktivně pomohli. Díky, borci! Stejná situace nás bohužel čeká i další sobotu doma proti Karviné B.