Z Karviné bez bodu

26. kolo | út 7.6.2022 | MFK Karviná
10:5 (4 : 1)
Karviná B - Kopřivnice

08´ vlastní (Filip Mílek)

45´, 61´ a 62´ Václav Matyášek

67´ Roman Liška

Kopřivnice:

1 – Fryč Adam , 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Kylhof Jan, , 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 - Šenkeřík Petr, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Mech Jakub, 15 – Socha Patrik, 16 – Daniel Geryk ( C ), 12 – Klubal Matyáš

Rozhodčí: Martínek Roman
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Zápas v Karviné probíhal opět podle našich obvyklých not-obdržený gól v první minutě, po našem šťastném vyrovnání pár nevyužitých šancí, kdy pořád hledáme komplikovanější řešení. Nedůraz v napadání, pomalý přístup = hodně prostoru pro kombinaci soupeře a opakovaně vyloženě odfláklá reakce na ztrátu míče, kdy se stále vracíme pod míč ve dvou lidech – takže 4:1 poločas. Zlepšený úvod druhé půle, ale bez našeho gólového vyjádření, pak naopak opět dva zásahy soupeře po našich chybách a nedůrazu. Snížíme na 6:2 (první zásah Vaška), ale opět lehkovážně necháme soupeře čtyřikrát odpovědět. Za stavu 10:2 naše tři góly už nic neřešily. Bohužel.

Nelze nezmínit čistý hattrick Vaška Matyáška – to se nepodaří každý den. Ale není to jen o těch gólech, ty jsou jen odměnou za to, když se podaří prodat jednak to, co hráč přes týden natrénuje, spojí se to s kvalitním bojovným přístupem k utkání i s kouskem štěstí a je tu pak ta trojitá odměna. Díky Vašku a snad se podaří tou bojovností a přístupem nakazit i zbytek týmu. Díky i těm, kteří se rvali obdobně celý zápas- bohužel jich nebylo dost.