21– Chalupa Matyáš, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian ( C ), 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 - Šenkeřík Petr , 12 – Ručka Lukáš, 13 – Svoboda Fabián, 15 – Socha Patrik, 16 – Daniel Geryk, 2 – Gaži Dominic, 14 – Matyáš Klubal

Rozhodčí: Kubáček Vojtěch
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

Do zápasu s Opavou jsme šli s tím, že nemáme co ztratit. Ale naši borci do zápasu vstoupili až moc lehkovážně a stav 0:5 po jedenácti minutách byl opravdu tristní. Nejen stav, ale i naše hra. Celý první poločas jsme kompletně zaspali a kromě pár jedinců, jsme prostě neplnili nic z toho, co jsme si řekli v kabině. Šli jsme jak ovce na porážku. V druhé půli už jsme nepůsobili tak tragicky, ale i tak jsme se dopředu moc nepředvedli a skóroval jen soupeř.

Ano, soupeř měl jinou kvalitu- tým poskládaný z výběru kraje, ale i tak my musíme předvést jiný zápal a bojovnost pokud chceme alespoň trochu být důstojným soupeřem. Je tu ale pak ta podstatná otázka „jestli chceme?“ V sobotu, borci, to chtění předvádělo tak půl týmu – a to je hodně málo na týmový sport, kde holt musí dva poločasy makat 11 borců na hřišti. Tohle je třeba pánové si uvědomit, dostat do palice každý zvlášť a pak můžeme čekat změnu projevu na hřišti. Ta ale určitě nepřijde sama, to nečekejme ani náhodou.