21 – Chalupa Matyáš, 2 – Fryč Adam, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 – Šenkeřík Petr, 12 – Ručka Lukáš, 13 – Socha Patrik, 14 – Mech Jakub, 15 – Kopel Kristián, 16 – Geryk Daniel, 17 – Macháček Matyáš, 18 – Janek René

Rozhodčí: Matyáš Starý
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

Netradičně, v neděli odpoledne, jsme zajížděli k utkání do Staré Bělé. Úvod patřil domácím. Musíme se smířit s tím, že vzhledem k dosavadním výsledkům, má každý náš soupeř tendenci na nás vletět a velice rychle skórovat. Tohle se musíme naučit pokud možno eliminovat a snažit se udržet co nejdéle vyrovnaný stav. Ani tentokrát to nebylo jinak a pátý tým tabulky Stará Bělá se v prvních deseti minutách dostal do rychlého vedení 4:0. Našli jsme sice odpověď a góly Davida a Patrika jsme snížili na 4:2, ale soupeř nám zase rychle odskočil na poločasový stav 7:2.

Ve druhé půli jsme ještě na první inkasovaný gól odpověděli, když se z trestňáku krásně trefil Patrik. Ve zbytku utkání již bohužel skórovali jen domácí až na konečných nelichotivých 14:3.

Borci, díky určitě nejen za ty pasáže utkání, kdy jsme dokázali podržet míč a soupeře i přehrát a gólově se prosadit. Sami jste poznali, že když dodržujeme určité návyky a systém hry a dokážeme je aplikovat z tréninku do zápasu, vypadá naše hra jinak a že tohle je cesta, kterou musíme jít, rozvíjet ji a postupovat dál. Mírně se k lepšímu posunula i naše komunikace mezi hráči nejen na hřišti, ale i na lavičce a to je další věc, kterou určitě chceme v dalším utkání zase posunout dál. Kluci půjde to- jen musíme chtít všichni to stejné – makat a umět prodat maximum toho co v týdnu společně trénujeme.