První venkovní zápas mužů nám přinesl jeden bod

Zápas
ne 15.8.2021, Marian Bedrich

Naše herní převaha, především v druhé polovině zápasu nám přinesla pouze jeden bod z hřiště Skotnice.

3. kolo | so 14.8.2021 | Skotnice
2:2 (1:0)
FK Skotnice - FC Kopřivnice
Statistiky:

Střelci domácí

P.Příjmení a jménoTypIDMinuta
1Bajer MarcelBranka9205209741
4Michálek PetrBranka9106092490

Střelci hosté

P.Příjmení a jménoTypIDMinuta
2Ollender JanBranka9404001662
3Ollender JanBranka9404001681
Rozhodčí: SKLÁŘ Jiří, NĚMEC Jaroslav, SAJDOK Jaromír
Diváci: 60

Hodnocení trenéra:

Před utkáním jsem musel opět řešit nedostatek stoperů, protože na marodce jsou jak Kučera tak Makový jedna a Makový dvě ještě není po dlouhé dovolené připraven k zápasu. Proto jsem zvolil tříobráncový systém s pěti halvy a dvěma útočníky. Vlastně jednoho a půl, protože Kocmich hrál se sebezapřením. Soupeř měl výškovou a kilogramovou převahu a my měli jen jediného hlavičkáře, Ermise. Cílem bylo hlavně se nepřizpůsobit stylu Skotnice, povodit je kombinací po zemi a pronikat po stranách hřiště. Mezihra byla celkem v pořádku, ale vytvářet šance se nedařilo. Závary před naší brankou pramenily jen z propadlých míčů a autech kolem vápna. Dvakrát nás podržel Beňo, ale v závěru půle jsme propadli v bránění levé strany a domácí hráč propálil našeho brankáře.

Po verbální masáži a změně rozestavení to byla už moje představa o fotbale. Spousta pohybu, rotace i kvalitní kombinace . Z toho pramenily šance, střely, které lapil výborný brankář. Soupeř mlel z posledního a nám se podařilo dvěma pěknými střelami výsledek otočit. Místo toho, abychom paralyzovaného soupeře dorazili, přišlo nepochopitelných pět minut v závěru. Místo držení míče ve středu hřiště jsme vyrobili pět nesmyslných autů kolem našeho pokutového území. Nejhorší na tom je, že to nebylo po pressu soupeře, který už sotva pletl nohama. No a z toho úplně posledního jsme inkasovali. Je to škoda a ponaučení (snad) do dalších zápasů. Hráči si musí uvědomit, že jakákoliv ztráta koncentrace se vymstí. Za úsilí ve druhém poločase jsou to ztracené dva body. Uvidíme, co domácí zápas. Z hráčů nejlépe KALICH, OLLENDER, KUDĚLKA a vítr do druhé půle přinesl Kellnar. Nikdo vyloženě nezklamal.

Hodnocení jednoho z hráčů:
Tomáš Beňo

Začátek zápasu byl v naší režii ,ale brankáře domácich jsme neohrozili od 15 minuty však začali domácí zlobit z dlouhých autu co nám dělalo menší problémy kolem 25 minuty jsem zneškodnil 2 gólové situace. Ve 41 minutě po nedorozumění naší zálohy a obrany hráč Skotnice vyběhl ze své poloviny a běžel až na mě, kdy mě křížnou střelou překonal. Do druhé půle jsme šli s tím, že chceme zápas otočit. Šel tam Adam, vrátilo se rozestaveni 4-4-2 což nám sedělo víc a hned to na hře bylo znát. Po našem velkém tlaku jsme začali soupeře přehrávat a z toho jsme taky dali 2 góly. Nic méně přišla opět 90 minuta a nedokážeme si pohlídat dlouhý aut, který byl razantním hodem vhozen na roh 5ky, kde byl tlak asi 8 hráčů a hlavičkou to skončilo až v horním rohu branky. Výhru za bojovný výkon si určitě zasloužila Kopřivnice.