Mladší žáci vítězně v Horní Suché

Zápas
po 9.5.2022, Aleš Ručka

Zasloužené tři body za jasné vítězství

21. kolo | ne 8.5.2022 | Horní Suchá
1:8 (1 : 4)
Horní Suchá - Kopřivnice
Statistiky:

2‘ Jakub Jaroš

12‘ Jakub Chalupa

28‘ a 29‘ Daniel Beňo

34‘ a 40‘ Jan Bunček

50‘ Tadeáš Socha

58‘ Daniel Geryk

Kopřivnice:

1 – Kudělka Richard, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Oliver Kučera 6 – Daniel Beňo, 7 – Matyáš Klubala ( C ), 8 – Jan Bunček, 9 – Jakub Chalupa, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži

Rozhodčí: Banot Vojtěch
Diváci: 45

Ohlasy k utkání

Mladší žáci věděli, kde se v tabulce nachází náš soupeř a vletěli na něj s chutí dát co nejvíce gólů. Hned ten první od Kuby Jaroše (už v 2. minutě) nám dodal klid-nutno říct, že možná až moc velký. Kluci ale po pár dalších šancích a pokusech o zakončení sami pochopili, že soupeř se neporazí sám a budeme muset přidat na důrazu a přesnosti. Na konci prvního poločasu nás všechny uklidnil dvěma rychlými brankami Beny a v poločase druhém už jsme jen přidávali hezké akce a zásahy do branky soupeře. Vzhledem k průběhu hry a počtu šancí, jsme gólů mohli dát i dvojnásobek, ale snad si je kluci schovali na další zápasy.

Ze zápasu si určitě odnášíme samá pozitiva – hlavní je, že kluci mají pořád velkou chuť hrát, pracují na sobě a více „do hry“ se nám dostávají i ti, kteří dle vlastích slov „hrávali méně“ . Jako bonus navíc se prosazují i kluci, kteří třeba s fotbalem začali nedávno. Jen tak dál borci, jedeme dál – už teď v sobotu 14.5. nás na domácím hřišti čeká „tvrdý oříšek“, vedoucí tým tabulky, Slavia Opava. Ale je to kulaté – a my zabojujem !