Mladší žáci v Jablunkově

Zápas
po 28.3.2022, Aleš Ručka

V prvním zápase jara těsná prohra

15. kolo | so 26.3.2022
3:1 (1 : 1)
Jablunkov - Kopřivnice
Statistiky:

14‘ Jakub Jaroš

Kopřivnice:

1 – Kudělka Richard ( C ), 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Tadeáš Socha, 5 – Jakub Chalupa, 7 – Matyáš Klubala, 8 – Oliver Kučera ( C ), 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček

Rozhodčí: Podracký Pavel
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Mladší žáci vstoupili do zápasu bojovně a ve vyrovnaném začátku otevřel skóre Jakub Jaroš, ale soupeř za pět minut odpověděl a srovnal skóre. Hra byla i dále vyrovnaná a několik šancí soupeře vyřešila naše obranná trojka s Olim na stoperu. Co prošlo, spolehlivě lapal Ríša.

Hned na počátku druhého poločasu Jablunkov vstřelil branku a bylo na nás, abychom odpověděli. Soupeře jsme dokázali zatlačit, ale šance jsme nevyužili. Škoda, že i penaltová střela jen orazítkovala břevno domácí branky. V samotném závěru kluci všechny zbývající síly vrhli do útoku. Odkopem však domácí našli na polovině svou hráčku, která v „samostatném nájezdu“ se štěstím překonala Rišu a zároveň rozhodčí zápas ukončil.

Vyrovnanému zápasu by slušela spíše remíza, ale každopádně je třeba pochválit všechny kluky za bojovný přístup k zápasu. Škoda, že jsme nastoupili jen v osmi klucích, bez možnosti střídání a třeba při zranění Tadeho Sochy jsme chvíli museli hrát v oslabení. Díky borci za bojovné srdce-příště to určitě vyjde.

Aleš Ručka, trenér