Mladší žáci s MFK Havířov

Zápas
st 27.4.2022, Aleš Ručka

Bojovný výkon bez bodové odměny

16. kolo | út 26.4.2022
0:10 (0 : 4)
Kopřivnice - Havířov
Kopřivnice:

1 (5) – Jakub Chalupa, 2 – Daniel Geryk, 3 – Ondřej Alaxa, 4 – Tadeáš Socha, 6 – Daniel Beňo, 7 (1) – Matyáš Klubala ( C ), 8 – Oliver Kučera, 9 – Dan Žiga, 10 – Jakub Jaroš, 11 – Lukáš Řeháček, 12 – Tadeáš Socha, 13 – Tadeáš Kotek, 14 – Dominic Gaži, 15 – Matyáš Fojtík, 16 – Damien Smith

Rozhodčí: Kyselý Jiří

Ohlasy k utkání

K zápasu s MFK kluci nastoupili bez Richarda v brance a oba jeho „náhradníci“, Kuba i Maty se s tím poprali statečně. Stejně tak zbytek týmu bojoval ze všech sil a snahu a nadšení klukům v žádném případě nelze upřít. Noví kluci, Daniel a Damien, se taky začínají otrkávat v prvních zápasech a snad jim to tak půjde dál. Kluci v obraně Dan a Oli makali na maximum a dokud mohl, tak i na pravé straně Ondra se neztratil. Celkově odbojovaný zápas a výsledek není až tak podstatný při vědomí, že kluci nic nevypustili a jeli nadoraz.

To, že tým ml. žáků opustilo (třeba dočasně) šest hráčů „základní sestavy“ je třeba bohužel brát jako fakt, není třeba pitvat důvody-to ať si každý přebere, kdo se jen tváří a falešně kecá „týmově“ a kdo opravdu maká pro tým... Momentálně je super, jak k tomu všichni kluci přistoupili, že chtějí makat, bojovat a je jen otázkou času, kdy si i oni zvyknou na celozápasovou zátěž a budou zase vyhrávat. Důležité a podstatné je, že chtějí. Díky, borci!

Aleš Ručka, trenér