Urvali jsme to - tři body zůstaly doma

10. kolo | so 10.10.2020 | FCKopřivnice
3:1 (1 : 0)
Kopřivnice - Brušperk

21´ a 41´ Sebastián Hlinka, 58´ Heimerle David

Kopřivnice:

1 –Chalupa Matyáš, 2 – Kučera Oliver, 5 – Alaxa Ondřej, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Hlinka Sebastian, 10 – Heimerle David, 11 – Jurek Lukáš, 12 – Fojtík Matyáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián

Rozhodčí: Seidler René

Ohlasy k utkání

V sobotu 10. října nastoupili mladší žáci FCKopřivnice na domácím hřišti proti klukům SK Brušperk. Naši borci od samého začátku vypadali, že jednoznačně chtějí napravit poslední nepodařené vystoupení v Jablunkově a do soupeře se pustili se vší vervou. Hrál se kombinační, rychlý fotbal s mnoha šancemi, které se celých dvacet minut nedařilo proměnit ani jednomu týmu. Vyrovnanou partii otevřel v 21. minutě náš Sebík Hlinka a stanovil tak poločasové skóre. Do začátku druhé půlky vstoupil aktivně náš soupeř, který chtěl rychle vyrovnat. My jsme ale kvalitní obrannou prací a napadáním jej do moc velkých šancí nepouštěli a když už, měli jsme v brance Matyho, který byl vždy na pravém místě. K obranné kvalitě jsme dokázali ale zároveň přidat i tu útočnou a po několika hezkých kombinacích jednu z nich svým důrazem opět zakončil Seba Hlinka. Stav 2:0 vypadal slibně, ale před námi bylo dlouhých 19 minut boje s houževnatým soupeřem, který se nevzdával. Je třeba kluky pochválit, že i za takového stavu drželi svou aktivní hru a důsledně plnili pokyny, aby hráli jakoby byl stav 0:0. Svoji vůli po vítězství pak předvedli v momentě, když pět minut před koncem soupeř přece jen snížil a my dokázali hned po třech minutách gólově odpovědět, když se v koncovce prosadil David Heimerle a potvrdil tak naše vítězství.

Paráda kluci, díky moc za předvedenou hru a především za přístup ke hře a bojovnost. I když to byly nervy (na střídačce ještě větší:-) , byla radost vás sledovat a být součástí týmu, který tentokrát šlapal tak, jak bychom si to přáli. To je ono-takhle se rve za FCK! Díky.