Kopřivnice:

1 –Chalupa Matyáš, 2 – Kučera Oliver, 3 – Janek René, 5 – Alaxa Ondřej, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian , 9 – Hlinka Sebastian, 10 – Heimerle David,  11 – Jurek Lukáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián, 16 – Dvořák Petr

Rozhodčí: Bednář Marcel
Diváci: 50

K prvnímu zápasu podzimní části a zároveň k prvnímu po přerušení kvůli pandemii jsme zajížděli v neděli 23. srpna na hřiště MFK Karviná. Na jejich umělku kluci vyběhli s odhodláním předvést naši kombinační hru a v opatrném úvodu byla hra vyrovnaná z obou stran. V 19. minutě soupeř otevřel skóre a o tři minuty později přidal se štěstím druhou branku. Hra ale byla jinak vyrovnaná, i naši kluci se dostávali do šancí, ale v koncovce nám chybělo trochu přímočarosti, důrazu a klidu. Gólem v 26. minutě soupeř uzavřel poločasový účet na 3:0. Kluci i v druhé půli nepředváděli špatný fotbal, ale skóroval soupeř a my své šance dál neproměňovali. Až v 56. minutě se podařilo Petrovi zakončit jednu z našich šancí a smazali jsme tak alespoň nulu na našem kontě.

Díky klukům za předvedenou hru a bojovnost a taky našemu nováčkovi na postu brankáře Matymu za kvalitní výkon v jeho prvním zápase mezi třemi tyčemi. Díky borci a těšíme se na první domácí zápas v sobotu 29. srpna proti fotbalistům SK Rýmařov.