S MFK jsme sahali po bodech

9. kolo | so 3.10.2020 | MFK Frýdek Místek - UT
3:1 (0 : 1)
Frýdek - Kopřivnice

26´ Sebastián Hlinka

Kopřivnice:

1 –Chalupa Matyáš, 2 – Kučera Oliver, 5 – Alaxa Ondřej, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Hlinka Sebastian, 10 – Heimerle David, 11 – Jurek Lukáš, 12 – Fojtík Matyáš, 13 - Svoboda Fabián, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián, 16 – Dvořák Petr

Rozhodčí: Měkýš Adam
Diváci: 55

Ohlasy k utkání

Na umělé trávě ve Frýdku Místku jsme se v prvním poločase prezentovali fotbalem, který se blížil našim představám, jak by naše hra měla vypadat. Po zásluze jsme po první půli vedli 1:0, když jednu z mnoha našich šancí proměnil Sebík Hlinka a naše obrana a Maty v brance se postarali o pokusy soupeře. Do druhé půlky jsme šli se záměrem zvýšit náš náskok a odskočit soupeři. Bohužel i stoprocentní šance jsme schopni neproměňovat a soupeř nás za to po zásluze potrestal otočením na 2:1. I přes snahu našich kluků ještě vyrovnat se dvě minuty před koncem soupeř prosadil potřetí a bylo hotovo. Zápas, za který bychom si dle výkonu a obrazu hry zasloužili alespoň remízu, jsme bohužel ztratili. Škoda borci, máme další zkušenost-hraje se to na dva poločasy:-)