Domácí výhra mladších žáků

6. kolo | so 12.9.2020 | FCKopřivnice
7:2 (3:1)
Kopřivnice - Horní Suchá

1´Kopel, 6´Jurek, 19´ 33´a 56´Svoboda, 49´ a 57´Bunček

Kopřivnice:

1 –Chalupa Matyáš, 3 – Janek René, 4 – Svoboda Fabián, 5 – Alaxa Ondřej, 6 – Špaček Jakub, 7 – Bunček Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 11 – Jurek Lukáš, 12 – Fojtík Matyáš, 14 – Geryk Daniel, 15 – Kopel Kristián

Rozhodčí: Kyselý Jiří
Diváci: 44

Ohlasy k utkání

V sobotu 12.9. jsme hostili na domácím trávníku tým Horní Suché. Souboj sousedních týmu z tabulky Krajské soutěže jsme gólově otevřeli hned v první minutě, když pohotově skóroval do odkryté branky patičkou Kiki. Tak rychlý zásah ale naše borce uklidnil až moc a chvíli nám trvalo, než jsme zjistili že dál to jaksi samo nepůjde. Po dalších dvou brankách, kdy se prosadil Luky Jurek a Fabi jsme jasně vedli, ale soupeř stihl ještě 4 minuty před koncem poločasu korigovat z penalty na 3:1. Maty si při penaltě na balón sáhl, ale snížení bylo asi vzhledm k dění na hřišti spravedlivé. Nás zároveň udrželo ve střehu, abychom nezaspali úvod druhé půle. Hned po jejím začátku přidal Fabi svůj druhý zásah a když o pár minut později svou akci hezky zakončil z obrany Honza Bunček, odskočili jsme už na 5:1. Soupeř sice po minutě korigoval na 5:2, ale my už si vítězství pohlídali a přidali ještě dva góly, když svůj hattrick dovršil Fabi a skóre uzavřel svým druhým gólem Buki.

Všem klukům na hřišti patří poděkování za výkon, výsledek i předvedenou hru. Zvlášť díky ještě Kubovi Špačkovi z přípravky, který nás zase podpořil a bylo znát, že nebyl poprvé – super výkon Špaky,díky. Jinak naší hru a detaily probereme kluci na tréninku ,ale určitě všichni víme, že pokud další sobotu 19.9. budeme chtít přivést body z Jablunkova, máme dál na čem pracovat.