První domácí zápas podzimu – tři body zůstávají doma

3. kolo | so 20.8.2022 | FC Kopřivnice
6:1 (3 : 1)
Kopřivnice - Klimkovice
Statistiky:

2´ a 31´ Jan OLLENDER

34´, 51´ A 57´ Tomáš SOCHA

75´ Daniel HRUŠKA

Kopřivnice:

1 – MORYS Filip, 31 – BEŇO Tomáš, 2 – ERMIS Jan, 4 – MAREK Petr, 5 – KALICH Jan, 6 – OLLENDER Jan ( C ), 8 – KELNAR Adam, 9 - VARGA Denis, 10 – HRUŠKA Daniel, 11 – KUDĚLKA Filip, 13 – KRAMOLIŠ Pavel, 14 – STRNADEL Dominik, 15 – BABINEC Patrik, 19 – VRBA Patrik, 20 – MARÁK Martin, 21 – SOCHA Tomáš, 22 – KOCIÁN Jiří, 23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Stankov Patrik - Šašinka Jan, Gajdušek René
Diváci: 150

Ohlasy k utkání

Do zápasu vstupujeme rychlým zásahem Honzy OLLENDERA už v druhé minutě. Rychlé vedení nás ale uklidnilo až příliš a přenecháváme aktivitu hostům, kteří se jednoduše po našich zbytečných ztrátách dostávají do šancí, které nevyužívají a my je hasíme na poslední chvíli. Po hluchém úseku zápasu, kdy zazdíme několik tutovek, se dostáváme zpět k naší hře a v 31. minutě zvyšuje svým druhým gólem Oli. Navíc se během tří minut prosazuje poprvé i Tomáš SOCHA a vedeme 3:0. Soupeř pak koriguje stav po dobře kopnuté a zakončené standardce. Pro nás je to malá výstraha pro druhý poločas, kdy se proto hned zkraje snažíme navýšit své vedení, ale opět spalujeme tutovky. Naši převahu ale naštěstí v 51. a 57. minutě gólově stvrzuje Tomáš SOCHA a ozdobí svůj úvodní domácí match čistým hattrickem! Při jasném vedení nepolevujeme v aktivitě, dostáváme se do množství šancí a Dan Hruška jednu z nich proměňuje šťastnou tečí a uzavírá na 6:1.

Vzhledem k počtu brankových příležitostí mohl být výsledek i dvouciferný, ale snad jsme si ty góly schovali do dalších zápasů – třeba už na sobotu 27.8. , kdy nás nečeká určitě nic jednoduchého v zápase ve Skotnici.