Jasné vítězství na hřišti Skotnice 0 : 6

Z venku vezeme zaslouženě další 3 body

4. kolo | so 27.8.2022 | Skotnice
0:6 (0 : 3)
Skotnice - Kopřivnice

6´ a 76´ Tomáš SOCHA

11´ Jan ERMIS

36´ Adam KELNAR

49´ Martin MARÁK

78´ Patrik BABINEC

Kopřivnice:

31 – BEŇO Tomáš, 1 – MORYS Filip, 2 – ERMIS Jan, 4 – MAREK Petr, 5 – KALICH Jan, 6 – OLLENDER Jan ( C ), 8 – KELNAR Adam, 10 – HRUŠKA Daniel, 11 – KUDĚLKA Filip, 14 – BABINEC Patrik, 15 –STRNADEL Dominik, 17 – KÜHNERT Lukáš, 19 – VRBA Patrik, 20 – MARÁK Martin, 21 – SOCHA Tomáš, 22 – KOCIÁN Jiří, 23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Ganczarczyk Tomáš, Plevza Miroslav, Bartek Libor
Diváci: 150

Ohlasy k utkání

V úvodu zápasu překvapivě domácí přenechali zcela aktivitu nám, zalezli do obrany, kterou my jsme ale dokázali svými kombinacemi rozhýbat a tak rychle už v 11. minutě vedeme zaslouženě 0:2 po brankách Tomáše Sochy a Jana Ermise. Následuje pasáž, kdy mírně polevujeme v tlaku na míč, ale soupeř řeší své útoky převážně jen dlouhými nákopy, které stíhá spolehlivě eliminovat naše defenziva. Do větších příležitostí se pak zase dostaneme i my a ve 36. minutě tak potvrzuje naši převahu třetím gólem Adam Kelnar.

V začátku druhé půle jsou aktivnější domácí, kteří zvyšují svůj tlak a dostávají se do několika šancí. Tu úplně vyloženou z bezprostřední blízkosti likviduje reflexivně Tomáš Beňo a my hned z protiútoku po rozehrávce máme odpověď, když zakončuje naši akci přesnou ranou k tyči Martin Marák. Máme tedy padesátou minutu a stav 0 : 4. Další hru oživujeme střídáním pěti hráčů a svým pohybem a kombinací přebíráme veškerou aktivitu na hřišti. Velké množství šancí i tutovek proměňujeme ve dva góly, když se v 76. minutě podruhé prosazuje Sochič a skóre zápasu uzavírá hned o dvě minuty později Patrik Babinec na konečných 0 : 6 .

Borci, zase se hodně těžko vyzdvihují nějaké individuality, jelikož opět předvádíme kompaktní týmový a zodpovědný výkon. Čeká nás domácí dvojutkání - derby s Vlčovicemi v sobotu 3. září a o týden později utkání se Staříčem. Tak dnes určitě díky vám všem a pojďme všichni zas s čistou hlavou krok za krokem.