Třetí domácí výhra – Staříč porážíme 7 : 0

6. kolo | so 10.9.2022 | Kopřivnice
7:0 (3 : 0)
Kopřivnice - Staříč

12´ a 61´ Jan OLLENDER

30´ a 67´ Tomáš SOCHA

36´ a 56´ Adam KELNAR

86‘ Patrik KELLER

Kopřivnice:

1 – MORYS Filip, 25 – BOHÁČEK Kamil, 4 – KELLER Patrik, 5 – KALICH Jan ( C ) , 6 – OLLENDER Jan, 7 – MAKOVÝ Marek, 8 – KELNAR Adam, 9 – VARGA Denis, 10 – HRUŠKA Daniel, 11 – KUDĚLKA Filip, 14 – BABINEC Patrik, 15 –STRNADEL Dominik, 17 – KÜHNERT Lukáš, 20 – MARÁK Martin, 21 – SOCHA Tomáš, 22 – KOCIÁN Jiří, 23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: Ritter Jakub, Hrdina Lukáš
Diváci: 108

Ohlasy k utkání

V třetím domácím utkání jsme jsme asi byli v roli mírného favorita, ale o to těžší to bývá pak potvrdit na hřišti. V mírně pozměněné sestavě nastupujeme s potřebným respektem k soupeři, ale odhodlaně a zodpovědně. Honza Ollender po naší úvodní převaze otevřel skóre utkání už v dvanácté minutě a mezihra se nám následně trochu vyrovnala. Přesto jsme se do zakončení a šancí dostávali prakticky jen my a tak ve 30. minutě zvyšuje na 2 : 0 Sochič a za šest minut prolítne obranou hostí expres Adam Kelnar a upravuje nezadržitelně na poločasových 3 : 0 . V druhém poločase se do soupeře zakousneme více po deseti minutách a všichni tři střelci si jen prohodí pořadí, když na 4 : 0 zvyšuje Kely, pátý zásah přidává Oli a na 6 : 0 odskakujeme gólem Sochiče. K tomu ještě dvakrát orazítkujeme tyč a břevno a po vystřídání všech hráčů z lavičky účet zápasu uzavře dorostenec Patrik Keller na konečných 7 : 0.

Další zápas ve kterém jsme opakovaně potvrdili nelehkou roli favorita a zase je třeba pochválit jednoznačně celý tým. I branky rozložené mezi čtyři střelce jsou toho důkazem. Borci šlapeme a jedeme dál - čeká nás v sobotu další krok, tentokrát výjezd do Stachovic, kde určitě zase chceme hrát svoji hru, Díky všem.