Vezeme další tři body z venku

19. kolo | so 22.4.2023 | Staříč
0:9 (0 : 4)
Staříč - Kopřivnice

11´ 70´ a 83´ Marek SOCHA

31´ a 33´(p) Tomáš SOCHA

16´ a 56´ Patrik VRBA

62´ Pavel HORÁK

79´ Jan OLLENDER

Ohlasy k utkání

Na hřiště posledního celku tabulky soutěže nastupujeme s jasným a na první pohled relativně jednoduchým cílem - potvrdit naší pozici a určitě jakkoli přivést zápas k vítězství. V úplném úvodu zastaví střelu soupeře levá tyč naší branky, ale dál už se veškeré dění na hřišti přesouvá na půlku domácích a hlavně před jejich branku. V 11. minutě poprvé skóruje Mára Socha a vzápětí pak přidává uklidňující pojistku Patrik Vrba. Ze spousty našich šancí zužitkuje tu svou v 31. minutě Tomáš Socha. Ten navíc o dvě minuty později s přehledem proměňuje pokutový kop a uzavírá tak i účet první půle. Vedeme 0 : 4. Z kraje druhé půlky posíláme do hry borce z naší lavičky a postupně skórujeme v kadenci jeden gól cca co osm minut. V 56. minutě přidává svůj druhý gól Vrbič , další přidávají Pavel Horák, druhý svůj zásah Mára Socha a po chvíli se prosazuje Jan Ollender. Účet zápasu pak v 83. minutě uzavírá symbolicky ten, co jej otevřel – Marek Socha. A připisuje si tak svůj první hattrick po návratu do FCK.

Další krok je borci za námi. A opravdu zase jen „klobouček“ za váš zodpovědný přístup, nepodcenění čehokoli a jasný týmový „tah na branku“. Jasná výhra, zase navíc s nulou vzadu – kvalitní defenzivní činnost + Beny v brance, produktivní ofenzíva a týmový duch. A jdeme dál - v sobotu doma se Stachovicemi. Máme co za podzim vracet.