Vahala Jaroslav
97090194
Diváci: 85

Ohlasy k utkání

hodnocení trenéra : Bez Vargy a nemocného T. Makového jsme odjížděli na půdu Ostravice. Minulý týden jsem celek sledoval ve Starém Jičíně, kde měl na vítězství. Velice zajímavý hráč Stýskala, kterého jsme se snažili eliminovat, kde určení hráči přebírali jeho pohyb v daných prostorech. Hráči to plnili zodpovědně , takže hrozil jen ze standardek. Úvod jsme měli snový neb po krásné přípravné kombinaci pláchl Kudělka a s přispěním brankáře jsme vedli 1 : 0 . I nadále jsme byli na míči, kombinace se dařila a výsledkem byla druhá branka z kopačky Kalicha. Pak přišel moment, kdy se ošklivě zranil Ollender, kterého musela odvézt sanitka a jakoby nám to přetrhlo nit kvality. Začali jsme lehce ztrácet míče a soupeř vycítil šanci. Po otočeném faulu a kopu ze zkráceného rohu přišla komplikace v podobě kontaktní branky. Začátek druhé půle nás nezastihl zrovna v nejlepší pohodě a Ostravice byla lepší. Naštěstí po nedorozumění domácích využil chybu Kelner a dýchalo se nám trochu lépe. Nicméně na kvalitu prvních pětadvaceti minut už jsme nenavázali. V závěru jsme měli dva nájezdy na brankáře, ale bez úspěchu. Musím ale jedním dechem dodat, že i domácí měli šance zápas zdramatizovat. Ale tři body máme. Po telefonátu s Janem Ollenderem by měl být v pořádku, byť je jasné, že po otřesu mozku mu sezona předčasně skončila. Pořád máme na čem pracovat a čeká nás velice náročný závěr sezony. Nejlépe Okřesík s Ermisem, solidní byly oba kraje zálohy.