Domácí premiéra trenéra Bedricha vyšla na jedničku

Zápas
so 21.8.2021, Marian Bedrich

Zasloužené 3 body před domácím publikem

4. kolo | so 21.8.2021 | Kopřivnice
5:0 (2:0)
Kopřivnice - Tísek
Statistiky:

Střelci domácí

P.Příjmení a jménoTypIDMinuta
1Vrba PatrikBranka0306070016
2Vrba PatrikBranka0306070044
3Varga DenisBranka9804137857
4Vrba PatrikBranka0306070068
5Varga DenisBranka9804137875
Kopřivnice:

Beňo - Vahala (Buček), Marek, Kocmich, Hruška - Kudělka (Kellner) Kalich, Gonda (Kučera), Varga (Ermis) - Vrba (Babinec) - Ollender

Rozhodčí: DYTKO Gustav, KOLARSKÝ Michal, GROSSMANN Kevin
Diváci: 56

Hodnocení trenéra:

Po výsledkovém zklamání ve Skotnici nás čekal první domácí zápas . Byla to moje premiéra před domácími fanoušky a chtěli jsme hned předvést , že naše práce má nějaký smysl. Ze sestavy vypadl indisponovaný Ermis, naštěstí už byl k dispozici Hruška. Na pozici stopera jsem obětoval jinak ofenzivního Kocmicha a důvěru dostal znovu mlaďoch Vrba, byť se mu minulý zápas moc nepovedl. A důvěru splatil i s úroky. Byl aktivní a kdyby dal všechny své šance, tak místo hattricku dal double hattrick. Chtěli jsme mít v ofenzivě široké hřiště a využívat náběhy krajních hráčů. Paradoxně jsme se ale prosazovali po dlouhých pasech především Kocmicha, který má dobrou kopací techniku. Nevědomky tak hráči změnou způsobu hry soupeře utahali neb s každým pasem za obranu museli s našimi hráči sprintovat zpět. Ale bylo tam i spousty kombinací po zemi s průnikovými přihrávkami. Některé akce jsme ještě nevyřešili dobře, ale myslím si, že se dalo na náš fotbal koukat. Samozřejmě víme, že favorité nás teprve čekají, ale hráči snad pochopili co se po nich chce a že mít natrénováno se vyplatí. Nejlépe Vrba, Kalich, Marek, ostatní bez výhrad.

Hodnocení jednoho z hráčů:
Denis Varga

Můj výkon mohl byt i lepší než jsem předvedl. Musím zlepšit koncovku a byt klidnější v zakončení. Dobré 2 góly, které soupeř dorazil do vlastní brány.

Fotogalerie