Hokynář Jakub Ú
Rozhodčí: Viktor Polok-Petr Machala, Tomáš Laba
Diváci: 80

Ohlasy k utkání

K druhému jarnímu domácímu zápasu nastupujeme v mírně pozměněné sestavě. První půlhodinu máme sice jasnou převahu s míčem na našich kopačkách, ale naše kombinace končí na hranici šestnáctky, kterou soupeř brání prakticky v deseti hráčích. Až ve 40. minutě se nám konečně podaří prolomit tuhle defenzivu hostí a Tomáš Socha otevírá skóre utkání. Za chvíli, v poslední minutě poločasu, přidává náš druhý zásah Marek Socha a do kabin tak jdeme za "nebezpečného" vedení 2:0. V druhé půli naše převaha pokračuje, my se dostáváme do mnoha šancí, soupeř prakticky nemá prostor se jakkoli prosadit. V 78. minutě přidává Adam Kelnar náš třetí gól a stanovuje tak výsledné skóre zápasu.

V zápase, který možná tak nelahodil oku náročného domácího fanouška, jsme ale jasným výsledkem opět dokázali naplno bodovat a asi je to i o toto poznání cennější - že kluci i když vše nejde hladce a „na první dobrou“ dokážou jít za svým a urvat to prostě „na morál“. Díky borci, za tento váš týmový přístup.