23 – HORÁK Pavel

Rozhodčí: HRŇA Petr – ŽÁČEK Marek, HRDINA Lukáš
Diváci: 66

Ohlasy k utkání

Ve Spálově jsme se chtěli prezentovat naším obvyklým herním projevem - tedy technickou hrou s rychlou kombinací, což již při pohledu na „složitý terén“ ne moc velkého a ne moc rovného hřiště, bylo určitě nelehkým úkolem. První jasnou šanci domácích naštěstí vyřešil gólman Filip Morys s Jirkou Kociánem a od té chvíle pak už patřilo hřiště našim klukům. Ve své první šanci ještě Sochič trefil tyč, ale v té další už se nemýlil. Vedeme 0:1 a dál máme aktivitu i míč na kopačkách, což následně využíváme a střelou z dálky zvyšuje Honza Ermis na uklidňujících 0:2. Soupeře nepouštíme skoro k ničemu a navíc po gólech v rozmezí pěti minut v podání Patrika Vrby a Honzy Kalicha uzavíráme poločasový stav na zasloužených 0:4. V druhém poločase se opět dostáváme do spousty šancí, ale místy chybí pár centimetrů do přesnosti, nebo krok do důrazu v zakončení. V průběhu poločasu pouštíme do hry všechny kluky z lavičky, abychom tak zapojili všechny a rozložili zátěž na celý tým. Soupeř koriguje jen na 1:4 po dobře zvládnutém rohu, ale jinak máme dál aktivitu převážně my, bohužel už bez gólového vyjádření.

Věděli jsme, že ve Spálově se nevyhrává lehce a to bez ohledu na postavení obou týmů v tabulce. Díky poctivému přístupu celého týmu a každého jednotlivce zvlášť, kdy nikdo nic nepodcenil, jsme po zásluze jasně zvítězili, bereme tři body a jedeme dál. Borci, je to radost být s vámi u toho a v jednom týmu. Díky všem.