Vašťák Matěj
10051294
Diváci: 20

Ohlasy k utkání

V sobotním utkání na domácím „pažitu“ se naši mladší žáci utkali s týmem FC Vřesina. V tomto zápasu jsme se museli obejít bez „hokejek“ a našich dvou podzimních posil Eliáše Mecha a Matyáše Macháčka.

Nicméně na herním projevu to až tak nebylo znát. Opatrné utkání ze zajištěných obran dokázal Honza Bunček během 2minut strhnout na naši stranu a do poločasu jsme šli s 2 brankovým vedením.

Soupeř se dostával do rychlých brejků, ale na stoperovi byl 100% Danek Geryk, který dle mě odehrál nejlepší své utkání v ml.žácích.

V druhém poločase se hra přelévala ze strany na stranu a v 32.minutě Špaky vsítil svůj první letošní gól za mladší žáky – 3:0. Vřesina se ale nevzdávala a odměnou za to byl kontaktní gól v 36.minutě na 1:3. Tento gól byl pro ně hodně motivující a od 40 minuty zvýšili svou aktivitu v přechodu do útoku.

To otevřelo pro nás okénko v obraně a po krásné přihrávce od Špakyho skóroval Lukáš Vacca na 4:1.

Děkujeme všem za přístup a bojovnost v tomto utkání a v neděli doufáme, že formu potvrdíme v Novém Jičíně.