Opava:

Rozhodčí: TĚŽKÝ Michal

Ohlasy k utkání

V neděli 26.9 jsem zajížděli na další utkání do Opavy.
V naší kategorii tento tým Slávia Opava drží první příčku a věděli jsme, že nás rozhodně nečeká jednoduché utkání.
Od samého začátku byl zápas ve velkém tempu ,soupeř tlačil na naší branku a vypracoval si spousty šancí a do poločasu se jím podařilo dvakrát skórovat.
Do druhé půle jsme nastoupili stím, že musíme být víc aktivní ve předu a pokusit se něco udělat s výsledkem.Prvních 10 minut se nám dařilo a zamkli jsme soupeře a vypracovali si gólové šance.Bohužel nám chyběl klid v zakončení a trochu štěstí.Naopak Opava přidala ještě dvě branky a zaslouženě tři body zůstali doma.Musím podotknout , že měli skvělé rohové kopy a dvakrát se tak právě trefili.
Kdybych měl hodnotit nejlepšího hráče utkání na naší straně určitě náš brankář Ríša Kudělka, protože nás opravdu podržel a jen díky němu skóre bylo jen 4:0.V kabině i kluci sami uznali, že nejlepší hráč dnes Ríša.