4Buzek JanBranka0102052975
Rozhodčí: DYTKOVÁ Šárka, JANTOŠ Pavol, NGUYEN HUU Hung
Diváci: 111

Ohlasy k utkání

Do 15 min jsme mirně lepšim tymem v 8 min Varga těsně miji branku .Po zraněni Paly.V. 18 min přeživame 2 slibne šance domacich . Zato my 33 min využiva Buzek. J. zavahani domaciho golmana 0 : 1 Ve 43 min vylavičkovava Okřesik .J. střelu domacich z uhlu do prazdne branky na roh poločas. Drruhy poločas začina tlakem domacich z ktereho vytěžily 2 šance prvni likviduje Beno.T. druha lizla břevno .My naštěsti kontrujem v 50 min Buzkem 0 : 2 a po rohu 57 min Marak. M. 0 :3 v teto časti jsme kombinačně o něco lepši a v 75min zvyšuje Kelnar A. 0 : 4 .To domacim likviduje v 83 min šanci Beno.T. Kombinačně to nebyl tak špatne ale pozor domaci měly take sve šance .P.S. Je třeba pochvalit take přistup obou tymu k dobře piskajici pani rozhodči .

Goly 2 Buzek .J. 1 Marak. M. 1 Kelnar A.