Příprava - muži 11.2.2023 - FCK : Dolní Bečva 3 : 4

Příprava
st 15.2.2023, Aleš Ručka

První přípravný na UT ve Viganticích

První letošní přátelák nedopadl, hlavně výsledkově, dobře. Úvod nás zastihl nekoncentrované a v bránění bohorovné. Postupem času jsme se vrátili na správnou kolej a fotbalově soupeře přehrávali. Koncovka byla ale naší slabinou. Skóre jsme dotáhli do remízy v poločase. Nejlepší úsek jsme měli dvacetiminutovkou zkraje druhé půle, kdy jsme soupeře doslova drtili a vytvářeli jsme si šance jak na běžícím páse. Stačilo to jen na otočení stavu na 3:2. Po prostřídání, kdy jsme zapojili kluky z dorostu, šla kvalita dolů. Soupeř pak těžil ze silové převahy a ztrestal naši, již zmíněnou laxnost v bránění. Kluci z dorostu alespoň nasbírali nějaké zkušenosti. Výsledek si ale měli pohlídat naši ostřílení hráči a to se nestalo. Je potřeba jim zase oživit herní principy a musí si uvědomit, že herní výkon má dvě složky, útočnou, tam to bylo jakž takž a hlavně obrannou- tam jsem spokojen nebyl.