Hodnocení zimní přípravy trenérem

Rozhovor
čt 21.3.2024, Pavel Macíček

Krátké hodnocení zimní přípravy týmu mužů trenérem Pavlem Macíčkem

Dobrý den, krátké hodnocení zimní přípravy.

V první řadě bych chtěl poděkovat vedení FK Kopřivnice, hlavně panu Colbertovi, že nám bylo umožněno jednou týdně trénovat na umělé trávě v Novém Jičíně, chodit do Tatrafitness v Kopřivnici, dále uskutečnit soustředění na lyžařské chatě Svinec, a odehrát přípravné utkání.

K samotné zimní přípravě:

Trénovat se začalo 16.ledna. Po celou zimní přípravu se trénovalo třikrát týdně. První týden byl vyloženě o běhání a od dalšího týdne jsme začali v úterý chodit na kruhové tréninky do Tatrafitness, čtvrtek běžecký a v pátek se dojíždělo do Nového Jičína na umělou trávu. Během zimní přípravy jsme odehráli 10 přípravných utkání, kde soupeři byli od krajského přeboru po okresní přebor. V polovině února se uskutečnilo soustředění na lyžařské chatě Svinec.

A k samotnému hodnocení zimní přípravy, jako trenér jsem maximálně spokojený s nasazením a přístupem hráčů na třenicích, soustředění a v utkáních.

Teď ukážou mistrovská utkání jak jsou hráči připraveni, ale generálka s Jablůnkou, hráči se ukázali ve velké pohodě, takže jsou připraveni na hřišti odvést maximální výkony.

Děkuji.