FC Kopřivnice
so 27.4.
| 16:30
-:-
SK Tichá
FC Kozlovice
st 1.5.
| 16:00
-:-
FC Kopřivnice
TJ Lokomotiva Petrovice
so 4.5.
| 16:30
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 11.5.
| 17:00
-:-
TJ Dobratice
TJ Pražmo-Raškovice
ne 19.5.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 25.5.
| 17:00
-:-
TJ Bystřice
SC Smilovice
ne 2.6.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 8.6.
| 17:00
-:-
TJ Petřvald
FK Baník Albrechtice
so 15.6.
| 12:30
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 27.4.
| 13:30
-:-
Těrlicko 2022
FC Kozlovice
st 1.5.
| 13:30
-:-
FC Kopřivnice
TJ Sokol Dobrá
ne 5.5.
| 14:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 11.5.
| 14:00
-:-
BFK Frýdlant n.O.
Spolek SK Brušperk
ne 19.5.
| 10:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 25.5.
| 14:00
-:-
TJ Bystřice
TJ Vendryně
so 1.6.
| 14:30
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 8.6.
| 14:00
-:-
TJ Mořkov
FK Český Těšín
so 15.6.
| 10:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 27.4.
| 09:00
-:-
Těrlicko 2022
FC Kopřivnice
st 1.5.
| 09:00
-:-
FK SLAVIA ORLOVÁ
TJ Sokol Dobrá
so 4.5.
| 09:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 11.5.
| 09:00
-:-
BFK Frýdlant n.O.
Spolek SK Brušperk
so 18.5.
| 09:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 25.5.
| 09:00
-:-
TJ Odry
FK PRIMUS PŘÍBOR
ne 2.6.
| 10:00
-:-
FC Kopřivnice
FK Český Těšín
ne 16.6.
| 09:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 27.4.
| 10:45
-:-
Těrlicko 2022
FC Kopřivnice
st 1.5.
| 10:45
-:-
FK SLAVIA ORLOVÁ
TJ Sokol Dobrá
so 4.5.
| 10:45
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 11.5.
| 10:45
-:-
BFK Frýdlant n.O.
Spolek SK Brušperk
so 18.5.
| 10:45
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 25.5.
| 10:45
-:-
TJ Odry
FK PRIMUS PŘÍBOR
ne 2.6.
| 11:45
-:-
FC Kopřivnice
FK Český Těšín
ne 16.6.
| 10:45
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
po 22.4.
| 17:00
-:-
Školní sportovní klub Bílovec
FC Kopřivnice
po 29.4.
| 17:00
-:-
TJ Odry
FK Nový Jičín
út 30.4.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
čt 2.5.
| 16:00
-:-
Školní sportovní klub Bílovec
SPARTAK Lubina
út 7.5.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
so 6.4.
| 09:00
-:-
FK Nový Jičín
Tělovýchovná jednota Lokomotiva Suchdol nad Odrou, z.s.
so 6.4.
| 09:30
-:-
FC Kopřivnice
FK Starý Jičín
so 6.4.
| 10:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
po 22.4.
| 17:00
-:-
Školní sportovní klub Bílovec
FC Kopřivnice
po 29.4.
| 17:00
-:-
TJ Odry
FK Nový Jičín
út 30.4.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
FC Kopřivnice
čt 2.5.
| 16:00
-:-
Školní sportovní klub Bílovec
SPARTAK Lubina
út 7.5.
| 17:00
-:-
FC Kopřivnice
Články
čt 18.4.2024
První derby je tady!
Další venkovní zápas, tentokrát proti FC Kozlovice. Bus i pro fanoušky odjíždí v 14:30 hod od fotbalového stadionu se zastávkou u KB.
Aktuality
16.března
Nová posila - muži
Posila týmu mužů Matouš Kubala #44 ⚽ hráč Havířova, MFK Vítkovic, FK Frýdku-Místku u nás nastupuje jako gólman 🥊 Matouši, ať se Ti u nás líbí a daří! 💛💙
15.března
Důležité upozornění
🚷 Vzhledem k rekonstrukci tribuny je značně omezen pohyb v areálu.
🚷 Tribuna bude k dispozici v omezené míře.
❌ Fotbalové zápasy budou do května bez bufetu.
🚾 WC v omezené míře v omezené míře v šatnách.
🚫 Zákaz parkování v těsné blízkosti tribuny.
👍 Respektujte prosím pokynů pracovníků klubu.
Děkujeme za pochopení a omlouváme se za komplikace.
15.března
Poslední přípravný zápas
V sobotu 16.3.2024 od 14:00 hod odehrajeme poslední přípravný zápas
26.února
On-line registrace člena
Dnes jsme spustili on-line zápis nových členů do našeho klubu! Odkaz pro přihlášení vašeho dítěte. On-line registrace nového člena
Tabulka
ČPP I.A třída mužů sk. B
# | Tým | Z | V | R | P | Skóre | B |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | První SC Staré Město | 13 | 12 | 1 | 0 | 47:8 | 37 |
2. | TJ Bystřice | 13 | 8 | 3 | 2 | 32:5 | 27 |
3. | FC Kozlovice | 13 | 8 | 1 | 4 | 33:23 | 25 |
4. | FK Baník Albrechtice | 13 | 7 | 3 | 3 | 21:11 | 24 |
5. | FC Kopřivnice | 13 | 7 | 2 | 4 | 35:21 | 23 |
6. | TJ Pražmo-Raškovice | 13 | 6 | 5 | 2 | 33:24 | 23 |
7. | SK Tichá | 13 | 6 | 1 | 6 | 29:25 | 19 |
8. | TJ Dobratice | 13 | 4 | 6 | 3 | 24:17 | 18 |
9. | SC Smilovice | 13 | 5 | 2 | 6 | 23:23 | 17 |
10. | SK Horní Suchá | 13 | 4 | 0 | 9 | 16:29 | 12 |
11. | TJ Petřvald | 13 | 3 | 3 | 7 | 19:38 | 12 |
12. | 1. FK Spartak Jablunkov | 13 | 3 | 1 | 9 | 18:43 | 10 |
13. | Lokomotiva Petrovice | 13 | 2 | 0 | 11 | 17:52 | 6 |
14. | Finstal Lučina | 13 | 1 | 2 | 9 | 14:40 | 5 |