Z Vlčovic vezeme tři body za jasné vítězství

18. kolo | so 15.4.2023 | Vlčovice
0:4 (0 : 2)
Vlčovice - Kopřivnice

3' a 44' Marek SOCHA

74' a 87'  Patrik VRBA

Ohlasy k utkání

Do derby ve Vlčovicích vstupujeme ofenzivně a už ve třetí minutě se prosazujeme rychlým gólem Marka Sochy. Brzké vedení nás ale asi uklidňuje víc, než je třeba. Máme sice zase jednoznačně více ze hry, ale v zakončení nám trochu chybí důraz a především jednoduchost a častější střelba. Minutu před koncem poločasu zakončuje rychlou tečí v předbrankovém prostoru podruhé Marek Socha a stanovuje tak poločasový stav opět na nebezpečných 0:2. Do druhé půle vstupujeme opět aktivně a z mnoha našich šancí se po krásné samostatné akci prosazuje Patrik Vrba. Prostřídáme hráče, zvyšujeme tlak na soupeře a počet našich šancí a v 87. minutě přidává svůj druhý gól i Patrik a stanovuje tak konečný výsledek utkání.

Vítězné derby, čtyři góly, vzadu opět s nulou - to vše je další splněný krůček v jarní části, který je úspěšně za námi. Díky všem borci a jedeme dál.