20. kolo | so 27.4.2019
1:4 (1:4)
Kopřivnice - Staré Město
Kopřivnice: L.Geryk, M.Pítr, A.Kelnar, F.Šajtar, Š.Šindler (73´V.Herák) , M.Šenkeřík, P.Marek (58´P.Marek ml.) , J.Holub, Š.Čech, L.Charvát, P.Vrba

Do domácího zápasu s posíleným Starým Městem jsme vstoupili vlažně a hned z první vážnější situace, nás hosté potrestali po pěkné kombinační akci 0:1.My jsme na tuto povedenou akci,odpověděli samostatným únikem M.Pítra a jeho chytrým zakončením 1:1.Poté jsme ožili a jen škoda,že se neujala jedna ze dvou tutovek,které jsme trestuhodně nedali,protože zápasu by se za stavu 3:1 pro nás vyvíjel určitě jinak.Naši hráči si začali myslet,že soupeře od té chvíle jak se říká přejedou,ale opak byl pravdou.Hosté po další pěkné akci opět vedli 1:2.Tato branka nás složila a do poločasu Staré Město nasázelo naší zdecimované obraně další dvě branky a výsledek 1:4 byl ještě pro nás milostivý.

Do toho druhého jsme šli s jasným cílem,hrát tak jako za stavu 1:1.To jsme sice potvrdili,ale opět jsme shořeli na neproměňování šancí a také výrocích nepřesně pískajícího rozhodčího,který nám upřel jasné dvě penalty!Bohužel soupeř již výsledek ubránil a hlavně za první poločas si zřejmě výhru zasloužil.
Znovu se promítla u některých našich hráčů tréninková docházka,kdy nám dělalo problémy zpracovávat jednoduché míče a také jsme dobře neřešili některé herní situace.
K dalšímu zápasu zajíždíme do silného Bohumína,kde zkusíme odčinit domácí porážku,i když víme,že soupeř bude velmi těžký.