18
Šudák Radim

Rozhodčí: LEŠKO Ondřej, PODRAZA Jaroslav, DYTKO Gustav
Diváci: 128

V sobotu 26. srpna jsme zajížděli k druhému venkovnímu zápasu podzimu do Horní Suché. Do zápasu jsme vstoupili koncentrovaně a byli jsme to my, kdo se postupem času dostávali do větších šancí. Bohužel se nám ani dvě vyložené nepodařilo proměnit a poločasový stav byl bezbrankový.

V druhé půli se hrál opět vyrovnaný fotbal, převážně ve středu hřiště a bylo jasné, že kdo otevře skóre, bude ve velké výhodě. První zásah se podařil nám a v 66. minutě proměnil svou šanci Tomáš Socha. Snažili jsme se dál zůstat u naší aktivní hry a tak v 74. minutě jsme navýšili své vedení na 0 : 2, když se opět trefil Tom.

Z Horní Suché tak po zásluze vezeme tři body a dík za přístup i výkon patří opět celému týmu.