Farkas Kiss Michal
Rozhodčí: Jonszta David
Diváci: 350

Ohlasy k utkání

Dnešní zápas pravdy se mi hodnotí velice těžce. Mísí se ve mě zklamání s naštvaností. Soupeře jsem viděl minulý týden a nijak mě nepřesvědčil, že je to momentální lídr tabulky. Jediný zajímavý hráč Krpec, solidní brankář a toť vše. Kombinace žádná , jen systém míč na útočníka a hotovo. My jsme začali kvalitně, drželi jsme míč a Kozlovice přelezly na naši polovinu snad třikrát. A přesto jsme prohrávali 0:1 po zbytečné penaltě. V tu chvíli už měl být ale stav po našich tutovkách minimálně o tři. Bohužel. V poločase jsem nabádal tým k trpělivosti a to se dařilo ještě deset minut. Pak jsme měli katastrofální úsek , kdy ani né tak kvalitou soupeře, ale naší rozháraností v poli, jsme dovolili domácím třikrát zakončit. Vše vyvrcholilo ztrátou míče v přechodové fázi, faul Bednáře, červená karta a z následného trestňáku další trest. Parodoxně jsme se v deseti vrátili do hry. Soupeře jsme tlačili, snížili a měli i šance zápas dovést alespoň do remízy. To se ale nepovedlo a tak náskok Kozlovic v tabulce opět narostl. Můžeme si za to sami, že při naší kvalitě nedokážeme soupeře rozcupovat a necháme se zaskočit pouze snahou a bojovností. My způsobem hry a herním projevem nepatříme do téhle soutěže, ale dokud chlapci nebudou brát v potaz, že tady jen fotbalovost nestačí, že je někdy potřeba zabrat šponu a jet na krev, potom budeme dále dělat šťastnými tyhle týmy a nám zbydou opět oči pro pláč. Pak si kladu otázku, jestli je jednodušší udělat z bojovníka fotbalistu nebo naopak.