Superobrat v druhém poločase-vítězství ml. žáků doma nad Karvinou!

Zápas
ne 28.4.2019, Aleš Ručka

MFK Karviná B - domácí zápas

20. kolo | so 27.4.2019 | FC Kopřivnice
6:5 (1 : 4)
Kopřivnice - Karviná B
Kopřivnice: 1 - Socha Patrik,2 - Kylhof Jan,4 - Matyášek Vašek,5 - Bartoň Jirka,6 - Janek Richard, 7 - Zaoral Adam,8 - Pavlištík Daniel(C),9 - Kresta Jakub,11 - Sváček Matěj, 12 - Ručka Lukáš
Rozhodčí: Pobořil Radek
Diváci: 30

4´,53´ a 60´Pavlištík Daniel, 43´a 48´Sváček Matěj a 58´Bartoň Jirka

Ohlasy k utkání

V rámci sobotních domácích utkání jsme 27. dubna přivítali na našem trávníku hráče MFK Karviná B. Při ideálním fotbalovém počasí jsme bohužel zaspali začátek( po kolikáté už?) a již ve třetí minutě svítilo po našich individuálních a zbytečných chybách na časomíře nelichotivé skóre 0:2. Za minutu sice kapitán Dan vstřelil kontaktní branku, ale soupeř se do konce první půle ještě dvakrát dokázal prosadit před naší brankou. S poločasovým skóre 1:4 jsme odcházeli do kabin- s jasným cílem hodit první poločas za hlavu, vrátit se k "naší hře" a ještě se poprat o výsledek. Naši borci zvedli důraz, bojovnost, začli se dostávat do šancí a bylo otázkou času, kdy se prosadíme. Když  ve 43. a hned 48. minutě skóroval Matěj Sváček posunutý do role útočníka, bylo vyrovnání "na spadnutí". Hned po minutě nám bohužel soupeř zase odskočil na 3:5, ale na našich borcích už bylo znát, že se s tímto stavem nehodlají smířit a chtějí to urvat za každou cenu. Po čtyřech minutách Dan snížil zase na rozdíl jediného gólu a dvě minuty před koncem srovnal stav na 5:5 Jirka Bartoň! Když v poslední munutě dovršil svůj hattrick kapitán Dan Pavlištík bylo už jen na nás "se nezbláznit" a i přes nastavovaný čas dovést zápas do vítězného konce!!!

Za tři body, borci!!! Díky moc za tenhle superobrat!!! Bylo to i o štěstí, ale hlavně o vaší bojovnosti a dokázali jste všem a hlavně i sami sobě, že žádný stav není ztracený a hraje se až do závěrečného hvizdu rozhodčího. Před zápasem jsme po vás chtěli "zapojit sval", který může být v zápase ten "rozdílový". Vy jste dneska v druhé půli dokázali, že to srdce tomu umíte dát-super a díky za tenhle zážitek. Díky všem-takhle funguje tým!

V příštím týdnu máme středeční výjezd do Havířova a v sobotu pak Rýmařov-tak pojďme zas se rvát a bavit fotbalem!