Starší žáci – remíza se Starou Bělou

Zápas
po 23.5.2022, Aleš Ručka

Slabá produktivita přinesla jen jeden bod

23. kolo | so 21.5.2022 | FCKopřivnice
1:1 (1 :1)
FC Kopřivnice - FK Stará Bělá
Statistiky:

26´ Roman Liška

FC Kopřivnice:

1 – Fryč Adam, 21– Chalupa Matyáš, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr, 8 – Šablatura Sebastian ( C ), 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 - Šenkeřík Petr , 12 – Ručka Lukáš, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Mech Jakub, 15 – Socha Patrik, 16 – Daniel Geryk, 2 – Gaži Dominic, 7 – Matyáš Klubal

Rozhodčí: Hrdina Lukáš
Diváci: 25

Ohlasy k utkání

První poločas byl z obou stran opatrný, vyrovnaný, souboje se odehrávaly především v prostoru mezi šestnáctkami. Soupeři se podařilo skórovat jako prvnímu už v desáté minutě. Jejich gól nás naštěstí „probudil“ a postupně jsme začali přebírat větší díl aktivity s několika šancemi z nichž se podařilo jednu proměnit Romanovi čtyři minuty před koncem poločasu. V druhé půlce jsme pokračovali v naši aktivní hře, soupeře tlačili, hrálo se převážně na jejich půlce. Podařilo se nám párkrát orazítkovat tyč, či břevno a „zazdít“ pár dalších tutovek v akci jeden na jednoho, které gólman hostí zlikvidoval i díky naší volbě komplikovanějšího řešení (kličkování) místo jednoduché a přesné střely. Štěstí jsme naopak měli, když se soupeři asi třikrát podařilo utéct z našeho tlaku, ale naštěstí taky nedokázal zakončit přesně. Po zásluze tak asi zápas skončil remízou i když počtem tutovek jsme jednoznačně dominovali. Bohužel se to, borci, hraje na góly. I tak díky, borci – příště pojďme líp „seřídit mířidla“ a zase se o to porvat.

V sobotu 28. května jedeme do Vřesiny, kde se budeme snažit zase něco urvat a odskočit třeba konečně z posledního místa tabulky.

Aleš Ručka, trenér