Kopřivnice: Karlík- Babinec, Buček, Strnadel, Gáži- Husták, Hrček, Hlaváč, Frýdl- Klozík, Dančák. Nahradníci: M. Bartoň, Zaoral, Janek, Pavlištík.
Rozhodčí: Ondřej Boraň
Diváci: 70

Z Nového Jičína bez bodu
Do zápasu jsme nastupovali docela s elánem, ale postupem času ještě rychleji upadl. Domácí nás svou tvrdší hrou dostavili pod tlak a trochu i do stresu, kdy jsme občas nevěděli co s míček dělat. Často místo rychlejší přihrávky jsme volili buď špatný odkop které soupeř sbíral a nebo jsme jej zase zbytečně dlouho drželi u nohy. Domácí nás více přehrávali středem hřiště z čehož pramenili i góly v naší síti. V zápase se ukázalo, že obsazování soupeře nám dělá problém, do poločasu jsme dvakrát inkasovali. I druhý poločas z naší strany nebyl příliš přesvědčivý a za stavu 3:0 pro domácí už to vypadalo, že nás soupeř přejede ale nakonec jsme se z nenápadné a jednoduché akce gólem Klozy dostáli na chvíli zpět do zápasu. Nás mohli především mrzet nevyužité brejkové šance, po čtvrtém gólů domácích už jsme opět upadli ale poté opět nenapadnou střelou snížil Buky. Za tedy mírný výsledek 4:2 pro NJ můžeme vděčit Jardovi v brance, který ještě dalších pár šanci domácím vychytal.
Nám nezbývá nic jiného než zvednout hlavy a makat zase od začátku. Takže snad to v domácím zápase s Krnovem opět zvrátíme na naší stranu.