Starší žáci doma s Vřesinou

Zápas
po 11.10.2021, Aleš Ručka

Bez bodu, ale jdeme dál

11. kolo | so 9.10.2021 | FCKopřivnice
0:5 (0:3)
FC Kopřivnice - FC Vřesina
FC Kopřivnice:

21– Fryč Adam, 2 – Jalůvka Jakub, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Bunček Jan, 11 – Šenkeřík Petr, 12 – Ručka Lukáš, 13 – Socha Patrik, 14 – Janek René, 15 – Kopel Kristián, 16 – Geryk Daniel, 17 – Marek Jan

Rozhodčí: Matula Sebastián
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

V sobotním mrazivém ránu jsme vybíhali na domácí hřiště s jasným cílem- začít naplno, co nejdéle držet se soupeřem krok a nulu na kontě obdržených gólů. Začátek nám ale nevyšel, když jsme po individuální chybě v rozehrávce inkasovali už po půlminutě hry. Zbytek prvního poločasu jsme dá se říci byli vyrovnaným soupeřem, bohužel ale jen ve středu hřiště. Před brankou soupeře jsme se sice dostali k zakončení, to ale nemělo dostatečnou kvalitu a příliš neohrozilo brankáře hostí. Naopak my jsme před vlastní brankou neměli potřebný důraz a pomohli Vřesině zvýšit náskok na 0 : 3. Přes tento stav byl zápas dál hratelný, ale my jsme pokračovali jen ve slušné hře ve středu hřiště a vlastní a soupeřova šestnáctka pro nás zůstala zakletá. Soupeř přidal i díky našim chybám dvě branky a v pohodě dovedl zápas k vítězství.

Borci, zas jsme o kousek dál, začínáme chápat, co je třeba dělat a jak pracovat na hřišti s max. nasazením po celou dobu hry. Každý sám a všichni dohromady se musíme naučit herní situace řešit jednoduše a efektivně a pokud možno bez individuálních chyb. Vždyť minimálně tři z pěti branek soupeře jsme jim vypracovali my. Což je škoda se takhle porážet sami. A když přidáme na důrazu v útoku a začneme se více snažit o střelbu, kterou umíme, ale nepoužíváme, tak můžeme očekávat i trochu jiné výsledky.

Borci díky všem, tentokrát tam od nás u všech byla vidět snaha a zaujetí pro hru. Možná i z toho velkého chtění nám pak vyplynou ty chyby-tak se pojďte fotbalem hlavně bavit a nedělat z toho vědu. Pojďme zabrat zas v dalším zápase proti Novému Jičínu.