1– Socha Patrik , 2 – Chalupa Jakub, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr ( C ), 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Klubal Matyáš, 11 – Šenkeřík Petr, 12 – Kučera Oliver, 13 – Svoboda Fabián, 14 – Mech Jakub, 15 – Bunček Jan, 16 – Mech Eliáš

Rozhodčí: Pobořil Radek
Diváci: 35

Ohlasy k utkání

V sobotu 23.10. jsme do utkání proti Karviné B vyběhli poprvé na domácím hlavním hřišti a navíc již se dvěma navrátilci po karanténě v sestavě. První čtvrthodinu jsme soupeři tentokrát odolávali a kluci plnili své úkoly dá se říct na jedničku. První branka ale zase vše změnila, zase jsme vypadli „z role“ a soupeř nám nasypal během deseti minut šest branek u nichž dobrá polovina byla po našem nedůrazu a individuálních chybách. Za poločasového stavu 0:7 se pak hůře burcuje tým k bojovnosti, ale přesto se kluci v začátku druhé půle opět herně trochu zvedli. Ale když jsme nevyužili ani jednu z mála šancí, byl to soupeř, který zase po čtvrthodině spustil svůj brankostroj a dovedl zápas k pohodovému a jasnému vítězství.

Borci, je to škoda, že nechceme (nebo neumíme) více a ve větším počtu hráčů prodat při zápase na hřišti to, co třikrát v týdnu odpracujeme při tréninku. Nezbývá než v tom snažení pokračovat, stupňovat to a věřit, že se to brzy podaří zúročit. V sobotu 30.10. odehrajeme poslední domácí zápas s Jablunkovem – opět na hlavní hrací ploše domácího stadionu. Tak pojďme se zas rvát, kluci!