Starší žáci doma nezaváhali a 3 bodu zůstávají doma. FCK!

ne 31.3.2019, Jakub Volanský

První domácí zápas starších žáků přinesl výhru a naši se radují z prvních 3 bodů jara.

16. kolo | so 30.3.2019 | Kopřivnice
2:1 (1:0)
Kopřivnice - Horní Suchá

Branky: 23. Klozík, 64. Babinec.

Kopřivnice: Karlík- Babinec, Srnadel, Buček, Gáži- Frýdl, Hrček, Hlaváč, Matocha- Dančák, Klozík. Nahradnici: Husták, Naňák, M. Bartoň, Pavlištík, Kresta.
Rozhodčí: Domink Hykl
Diváci: 25

Vydřené vítězství starších žáků

Konečně v plné sestavě jsme vyběhli k prvnímu domácímu zápasu proti Horní Suché. Samotné utkání vypadalo spíše o to kdo si uloví víc místa na hřišti. Šance byli na obou stranách ale zakončení bylo již horší, buď se ukázali brankáři nebo míče končili mimo brány. Když už jsme se snažili něco předvést scházela nám přesnější finální nahrávka. Až ve 23. minutě jsme se prosadili po útoku, který jsme postupně přenesli míč z jedné strany na druhou kdy po posledním hezkém přiťuknutí Hustyho skóroval Kloza. Některé útoky ve spolupráci s obranou dobrými výběhy hasil Jarda Karlík, ač na jeden ve druhém poločase za stavu už 1:1, kdy mu nevyšell jsme jej určitě všichni pohledem tlačili mimo tři tyče. Za zmínku stojí i výborný brankář hostů který pochytal naše brejky hlavně Klozy a Dančáka. Poslední desetiminutovka už byla o tom kdo je schopen dát gól a štěstí bylo na naší straně, kdy si opět výborně hrající Paťa Babinec narazill se spoluhráči a podél brankáře docilíl gólu a ukazál nejen naším útočníkům recept na góly.

Klukům a hlavně mladším za bojovnost děkují a snad to tedy bude jen lepší a ukažeme to co v nás je.