Během 6 minut přišla Starší přípravka A o další domácí výhru.

3:3 (2:0)
Kopřivnice - Studénka
Statistiky:

Fabián Svoboda 2, Martin Klepáč 1

Včera odehrála za krásného počasí starší přípravka A svůj další domácí zápas se Studénkou.Od úvodní minuty jsme vletěli na soupeře a podařilo se nám během 5 minut vstřelit dvě rychlé branky.Bohužel naše kvalitní hra trvala jen do druhého gólu a pak začalo velké trápení.Šance si kluci vytvořili jen opět chyběl důraz v zakončení.Do druhého poločasu jsme nastoupili s nadějí zlepšit hru a aktivitu před soupeřovou brankou.Podařilo se nám sice vstřelit ještě jeden gól, ale i tak se nám nedařilo zlepšit hru.Soupeř v druhé polovině přidal na důrazu a určitě se jím to vyplatilo.Do konce zápasů chybělo šest minut a Studénce se podařilo vyrovnat utkání na 3:3.Celkově hodnotím tento zápas za né úplně povedený a určitě to je ponaučení do dalších zápasů co nás čekají do konce sezóny ⚽