St.žáci v Brušperku

Zápas
po 13.9.2021, Aleš Ručka

Bez bodu, ale zase o kus dál

7. kolo | so 11.9.2021 | Brušperk
3:0 (2 : 0)
Spolek SK Brušperk - FC Kopřivnice
FC Kopřivnice:

21 – Fryč Adam ( C ), 2 – Kučera Oliver, 3 – Borák Tomáš Zoltán, 4 – Matyášek Václav, 5 – Bartoň Jiří, 6 – Kubalík Alexandr, 7 – Kylhof Jan, 8 – Šablatura Sebastian (C) , 9 – Liška Roman, 10 – Heimerle David, 11 – Šenkeřík Petr, 12 – Mech Eliáš,   13 - Svoboda Fabián, 14 – Janek René, 15 – Kopel Kristián, 16 – Geryk Daniel,      17 – Jalůvka Jakub

Rozhodčí: Vojkovský Michael
Diváci: 30

Ohlasy k utkání

Sobotní zápas v Brušperku pro nás nezačal moc dobře, když už při příjezdu jsme řešili zdravotní indispozici našeho gólmana Matyho Chalupy a brankářský dres tak narychlo přebral Adam Fryč. Úvod zápasu byl z obou stran opatrný, ale i když jsme v sedmé minutě inkasovali první gól, kluky to tentokrát nijak neovlivnilo a byli jsme i dosti aktivní směrem dopředu. V koncovce jsme ale nepředvedli dostatečný důraz a přesnost. Vrcholem našeho tlaku byla nastřelená tyč a prázdná branka přestřelená z bezprostřední blízkosti. A přesně dle hesla „nedáš, dostaneš“ jsme v poslední minutě podruhé vytahovali míč ze sítě.

Do druhé půlky jsme vstoupili opět aktivně a dostávali se do dalších šancí. Příležitost dostali ti hráči, kteří se o výsledek opravdu chtěli porvat. Po našem delším tlaku nám ale soupeř z ojedinělé akce dal třetí gól a i když snaha našich borců byla patrná i dále, nepodařilo se nám výsledek již korigovat.

Pozitivní z výjezdu do Brušperka je určitě závěr, že kvalita našeho herního projevu má stoupající tendenci a při důsledném plnění a dodržování herních rolí každého hráče, jsme schopni hrát se soupeřem vyrovnanou partii. Všichni víme, kde máme rezervy a v čem je třeba zabrat. Hlavní pozitivum ale na závěr - náš gólman Maty je zdravotně již zase v pořádku a věříme, že se tak vrátí do týmu již v sobotu 18.9., kdy na domácím hřišti hostíme Horní Suchou.