Orlová - Kopřivnice

75´P.Klozík

Kopřivnice: L.Geryk(B),V.Herák,Š.Šindler,M.Šenkeřík,L.Charvát,P.Vrba,A.Kelnar,P.Marek st.,D.Strnadel,P.Marek.ml.,P.Klozík
Diváci: 20

Na zápas jsme za krásného počasí zajížděli do Orlové,která se na jaře herně zvedla,kdy z pěti posledních zápasů čtyřikrát vyhrála a jen jednou remizovala v Brušperku.

Náš tým zdecimovaný zraněními a docházkou některých hráčů základní sestavy ,jsme museli" aby nás bylo aspoň jedenáct", vzít kluky ze starších žáků (Strnadel,Klozík).
Od začátku poločasu byla Orlová při chuti,drželi více balon,ale naše obrana dirigovaná výborně hrajícím M.Šenkeříkem nápor ustála.Naopak my po pěkné kolmici P.Marka st. na svého mladšího jmenovce jsme měli tutovku,ale Petr úplně sám před golmanem domacích se tutovky zalekl a neproměnil.Poté se hra přelévala ze strany na stranu ,obrany stále dominavaly,domácí měli více ze hry a my trpělivě hledali skulinku v obraně na využití brejkové situace.Ta nastala 10min před koncem první půle,ale opět mladý P.Marek v koncovce tváří v tvář brankáři nedal.Do šaten se šlo za nerozhodného stavu 0:0.
Do druhé půle jsme vstoupili vlažně,naštěstí domácí některý ze závarů před naší bránou nevyužili a stále byl,někdy i s naším štěstím, remízový stav.Běžela ovšem 75min a stopera domácích přeskočil náš odkopnutý balon a Petr Klozík svou první brankou za dorost se nemýlil 0:1.Orlová vrhla poté všechny síly do útoku a zle nám zatápěla.Když už se zdálo,že zápas zvládneme po heroickém výkonu našich hráčů,tak v poslední minutě neudržel po střele z dálky náš brankář balon a útočník domácích do prázdné zakončil na konečných 1:1.Remíza je zřejmě spravedlivá,ale vždy když dostanete branku v poslední minutě,tak to dost zamrzí.Před zápasem bychom remízu brali,ale po průběhu,který se pro nás vyvíjel dobře, jsme za konečnou remízu dva body ztratili.Naši borci dohrávali ve velkém vedru vyčerpaní bez střídání a také zhruba od 70 min se zraněným P.Markem st,.který pouze staticky postával,abychom nedohrávali v deseti lidech.
Klukům chci poděkovat za výborný výkon se skvělým soupeřem,že zápas odmakali na doraz a také st.žákům,kteří dorazili,že vydrželi poprvé v kariéře hrát za dorost celých 90 min.
Další zápas odehrajeme na domácím stadioně již ve středu 12.6. s vedoucím Frýdlantem. Výkop v 17:00hod.

trenér : L.Polášek

vedoucí mužstva : M.Herák