Statistiky:

1. F.Kudělka 2,M. Pítr, P.Marek

Kopřivnice: L.Geryk(B),L.Charvát,Š.Šindler,M.Šenkeřík,F.Šajtar,J.Holub,P.Marek ml.,M.Pítr.,A.Kelnar,P.Marek st.,F.Kudělka,P.Klozík,D.Strnadel,V.Herák,P.Buček
Diváci: 20

V dnešním velmi teplém počasí jsme nastoupili proti nejlepšímu týmu soutěže,který suverénně vede Krajskou soutěž.

Nastoupili jsme prakticky kompletní a chtěli jsme prvnímu Frýdlantu ukázat,že kdyby se nám vyhýbala zranění a nemoci,tak by s námi musel o první flek bojovat a nebyl by takto suverénní.
Začátek prvního poločasu jsme ovšem nezačali moc dobře,možná jsme se soupeře zalekli a po pěkné akci jsme prohrávali 0:1.Během pár minut jsme mohli odpovědět,ale A.Kelnar ve velké šanci selhal.Po chvíli jsme měli další tutovku,ale mladý P.Marek ji nevyužil.Poté udeřil opět soupeř a krásnou střelou z dálky skoroval na 0:2.Aby toho nebylo málo,tak do naší otřesené obrany vletěl kapitán hostů a z úhlu zakončil na 0:3.V tuto chvíli jsem myslel,že se naši hráči složí,ale opak byl pravdou.Odpověděli jsme záhy po brejku F.Kudělky 1:3.Po další krásné akci zakončuje P.Marek st. placírkou k tyči na 2:3.Soupeř byl v tuto chvíli hodně rozhozený a v poslední minutě prvního poločasu zakončuje po krásné samostatné akci M.Pítr na poločasových 3:3.
Do druhé půle jsme hráče nabádali,že do nás Frýdlant vletí a byla to pravda.Hosté výborně kombinovali ve středu hřiště a jejich nejlepší hráč Milar nás hodně trápil.Vyústěním jejich snahy byla branka,kterou jsme si dorazili dezorientovaní sami 3:4. Vypadalo to pak jako na centrifuze,našim se až točila hlava jak Frýdlant dobře kombinoval a tlačil nás k naší bráně.Tuto 20minutovku jsme přežili bez další inkasované branky a naopak jsme udeřili my,kdy výborně hrající F.Kudělka utekl obráncům a chladnokrevně zakončuje 2min před koncem na konečných 4:4.
Zápas se musel divákům,kteří dnes ve velkém parnu dorazili líbit a kluci ukázali,že to, co jsem je prakticky od přípravek učil, umí ve velkých zápasech prodat a příští rok se v mužích někteří z nich,kteří již v dorostu končí, určitě neztratí a budou posilami.
trenér : L.Polášek
vedoucí mužstva : M.Herák