Tomáš Beňo byl stálicí našeho týmu a velkou měrou se podílel na zisku důležitého bodu.

1:1 (0:1)
Petřvald - Kopřivnice

Střelci : 37´ - Ollender - 0:1 , 52´ - Huvar - 1.1

ŽK - Ollender,Okřesík P.,Kudry,Košárek,Závodný ,

Kopřivnice: Beňo-Okřesík J,Petráš,Košárek(78´-Marek),Makový M,-Kalich,Mička,Dočkalík(88´-Makový T.),Kudry(76´-Varga) - Ollender,Závodný(82´-Šajtar) Náhradníci : Okřesík P.,Varga,Marek,Makový T.,Šajtar,
Rozhodčí: Bartek-Šištík,Horáková,
Diváci: 80

Vezeme bod - fotbalové štěstí nám přálo .

Za teplého , jarního počasí , před návštěvou 80 diváků , domácí borci začali velkým náporem a dlouhými nakopávanými míči do naší šestnáctky si vytvářeli střelecké šance . Tomáš Beňo ( až na dvě zaváhání ) byl stálicí našeho týmu a velkou měrou se podílel na zisku důležitého bodu . ve 28.minutě zneškodnil penaltu za naivní faul ( nevhodné řešení herní situace ) v pokutovém území našich obránců . Další šance v I.poločase vychytal a to i za přispění nepřesností domácích útočníků . I my jsme dobrou kombinací dělali domácím velké problémy . Ve 25.minutě se uvolnil na hranici šestnáctky Honza Kalich, ale jeho technická střela těsně minula tyč domácí branky . V 37.minutě předložil Jirka Závodný tutovku Honzovi Ollendrovi , který se nemýlil a poslal náš tým do vedení - 0:1 . Hra se značně přiostřila , nedovolených zákroků z obou stran přibývalo a bohužel hlavní arbitr nestíhal a byl až příliš benevolentní v posuzování ostrých zákroků . Při odchodu do kabin to bylo hodně vyostřené a některé postrkování mezi hráči řešili rozhodčí společně s kapitány a vedoucími mužstvy ráznou domluvou .

Ve II.poločasu domácí vlétli do utkání ještě s větším nasazením a důrazem v osobních soubojích a výsledkem bylo v 50.minutě srovnání střelou z pětky Huvarem  na - 1:1 . Domácí byli rychlejší včetně výškové převahy . Několik ošemetných situací opět vyřešil gólman Tomáš Beňo , v obraně mu sekundoval spolehlivý Radek Petráš . V 61.minutě jsme zahrozili z hranice šestnáctky , kdy bomba Jirky Závodného těsně minula domácí svatyni . Domácí tým byl lepší , my s trochou toho fotbalového štěstíčka vezeme bod . Celý tým včetně střídajících hráčů zaslouží pochvalu za výkon i když ne všichni odvedli výkon na hranici svých možností .

V sobotu 30.3.2019 hostíme na domácím trávníku v derby utkání FC VLČOVICE - výkop je v 15:30 na LS .